REKLAMA

Gowarczów stanie się miastem. W sylwestra szykuje się feta [wideo]

Od 1 stycznia 2024 roku decyzją rządu Gowarczów stanie się miastem. Z tej okazji tamtejszy samorząd przygotowuje sylwestrową fetę i już dziś zaprasza na to wydarzenie. 

REKLAMA

Całe wydarzenie rozpocznie się o godzinie 22:30 na placu XX-lecia przy Urzędzie Gminy –„Zbliża się historyczna chwila. Za chwilę 31 grudnia 2023 i Gowarczów przestaje być wsią, a staje się miastem. Dla nas to zaszczyt i prestiż. Z tego miejsca chciałbym zaprosić na okoliczność nadania praw miejskich, które będą odczytane o godzinie  24:00 przed Urzędem Gminy Gowarczów […] Myślę, że tę historyczną chwilę spędzicie tutaj Państwo razem z nami w bardzo miłej atmosferze” – mówi nam wójt Stanisław Pacocha.

Na początku wydarzenia koncert da Dominika Wróbel & Chłopcy BigBeatowcy. Tuż przed północą rozpocznie się oficjalna uroczystość z nadaniem praw miejskich, a zaraz po północy mieszkańcy będą mieli okazję do wspólnego toastu szampanem i częstowania się przygotowanym tortem. Następnie rozpocznie się zabawa taneczna z DJ-em.

REKLAMA

REKLAMA

One thought on “Gowarczów stanie się miastem. W sylwestra szykuje się feta [wideo]

  1. […] A poniżej na plakacie znajdziecie Państwo szczegółowe informacje dotyczące planowego wydarzenia (nasza zapowiedź TUTAJ): […]

Dodaj komentarz