REKLAMA

Gowarczów: Wzruszające występy na dzień babci i dziadka

Sobotni wieczór wielu mieszkańców gminy Gowarczów spotkało się w budynku Centrum Kultury i Aktywności Lokalnej w nowej sali widowiskowej aby wspólnie uczestniczyć w wyjątkowym przedstawieniu z okazji dnia babci oraz dziadka. 

REKLAMA

Ciekawy program przyciągnął mnóstwo chętnych i gdy już sala wypełniła się gośćmi rozpoczęto od wspólnego kolędowania, które było podsumowaniem sezonu świątecznego. Za sprawą grupy gitarowej twórcy mogli płynnie przejść do dalszej części programu. Przedstawienie pt. „O babci, wilku i dzieciach w kolorowych czapeczkach” dedykowane było dla najwspanialszych babć i dziadków. Mądre przesłanie opowieści zdobyło uznanie wśród widowni – braw, wzruszeń i  ciepłych słów po jego zakończeniu nie było końca.

REKLAMA

Wójt gminy Gowarczów Stanisław Pacocha złożył wszystkim obecnym na sali babciom i dziadkom życzenia z okazji ich święta. Na zakończenie nie mogło zabraknąć słodkiego poczęstunku dzięki, któremu wszyscy poczuli się jak w kawiarni. Oczywiście to nie był koniec niespodzianek, bo grupa plastyczna przygotowała piękne rękodzielnicze prezenty, które zachwyciły obdarowanych.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *