REKLAMA

Grali o Puchar Wójta Smykowa [zdjęcia]

Granat Borki okazał się najlepszy w turnieju piłkarskim „O Puchar Wójta Gminy Smyków”. W rywalizacji udział wzięły cztery zespoły (roczniki 2006 i młodsi), a same zawody odbyły się w piątek. 

REKLAMA

Po serii spotkań Puchar Wójta Gminy Smyków zdobył Granat Borki. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna ze Stanowisk, natomiast podium zamknęła ekipa ze Smykowa. Czwarte miejsce przypadło teamowi z Królewca. Finalnie przyznano także nagrody indywidualne. Królem strzelców z dorobkiem 6 goli został Kacper Kolus, tytuł najlepszego bramkarza powędrował do Dawida Łakomca, a trofeum najlepszego zawodnika turnieju przyznano Jakubowi Maleszakowi.

REKLAMA

Turniej stał na wysokim poziomie, bowiem większość uczestników w sezonie rywalizuje w młodzieżowych rozgrywkach ligowych. Na murawie znalazł się również przyszły „legionista” – wychowanek klubu KS Smyków Jakub Zbróg, który podpisał kontrakt z drużyną juniorską Legii Warszawa.

Organizatorem zawodów był Jacek Kołodziejczyk we współpracy z wójtem gminy Smyków Jarosławem Pawelcem i Urzędem Gminy. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, puchary i statuetki.

Zdjęcia (Gmina Smyków):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *