REKLAMA

Grzegorz Piec: Niewidzialny wróg nie daje o sobie zapomnieć

W związku z dużym przyrostem zachorowań na COVID-19 w powiecie koneckim do wszystkich mieszkańców naszego regionu w specjalnym apelu zwraca się starosta konecki Grzegorz Piec. Tłumaczy też powody odwołania Powiatowego Święta Plonów. Poniżej znajdziecie Państwo tę odezwę. 

REKLAMA

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy!
Zwracam się do Was z gorącą prośbą i jednocześnie apelem o zachowanie szczególnej ostrożności i dbałości o zdrowie. Ostatnie dni w naszym powiecie pokazały, że niewidzialny wróg nie daje o sobie zapomnieć. Ilość potwierdzonych zakażeń i liczba skierowanych na kwarantannę, nakazuje nam wszystkim podjęcie szczególnej troski o Nas samych i Nam najbliższych. Stąd też moje ostatnie decyzje o odwołaniu imprezy promocyjnej – Dożynki Powiatowe 2020, jak też ograniczenie otwartych odwiedzin klientów w siedzibie Starostwa. Starajmy się, w tym niełatwym czasie, w duchu odpowiedzialności za siebie i innych, zmniejszyć wzajemne kontakty do jedynie koniecznych, załatwiać tylko te sprawy, które nie cierpią zwłoki. Przestrzegajmy wszelkich nakazów związanych z reżimem higienicznym.
Pozostając w duchu wiary i nadziei, życzę Państwu pozostania w nieustającym zdrowiu, zaś Tym których choroba dopadła, życzę szybkiego odzyskania pełni sił witalnych!
Z wyrazami szacunku
Starosta Konecki
Grzegorz Piec

REKLAMA
REKLAMA

One thought on “Grzegorz Piec: Niewidzialny wróg nie daje o sobie zapomnieć

  1. Panie Starosto.
    Dzieci mogą wrócić do szkoły bo uznał Pan że jest to bezpieczne. Moje pytanie co jest bezpieczniejsze wizyta w starostwie kilka minut czy dzień spędzony w szkole średnio 6 godzin . Decyduje Pan o zdrowiu mojego dziecka A sam się zamyka na petentów . Władza musi być zdrowa żeby mogła podejmować chore decyzje .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *