REKLAMA

Hala w Końskich przed konwencją. Zobaczcie zdjęcia

Trwają ostatnie prace związane z przygotowaniem hali sportowej przy ulicy Stoińskiego w Końskich na studio telewizyjne. A już w sobotę odbędzie się tam konwencja Prawa i Sprawiedliwości, zjawią się tam wszyscy najważniejsi działacze Zjednoczonej Prawicy z prezesem Prawa i Sprawiedliwości Jarosławem Kaczyńskim na czele. Zobaczcie zdjęcia jak obecnie prezentuje się hala.

REKLAMA

REKLAMA

To już finalne prace montażowe na hali, a cały obiekt ma zostać przebudowany na prowizoryczne studio telewizyjne. Wydarzenie rozpocznie się w sobotę o godzinie 11:00 i od tej godziny należy spodziewać się przybycia znaczących działaczy politycznych.

Część telewizyjna rozpocznie się o 13:00 i potrwa około 2 godziny, w tej części też przewidziane jest przemówienie prezesa partii Prawo i Sprawiedliwość Jarosława Kaczyńskiego.

Przy samej ulicy Stoińskiego należy spodziewać się utrudnień w ruchu, o ile cała ulica nie zostanie zablokowana, natomiast w tej sprawie nie ma jeszcze oficjalnego komunikatu służb.

Zdjęcia (czytelnik):

 

REKLAMA

12 thoughts on “Hala w Końskich przed konwencją. Zobaczcie zdjęcia

 1. konecczanin pisze:

  Przed halą robią drogę, łatają dziury i malują trawę. Wcześniej oczywiście nie było to potrzebne do funkcjonowania mieszkańców. Dla zdrajcy narodu Kaczora robić taki cyrk, posprzedawał zakłady i przedsiębiorstwa, a rolników ma gdzie bo lepsze zboże z Ukrainy niż Polskie.

 2. Adam pisze:

  Twój Manfred Weber z Tuskiem tu nie przyjadą… jesteś dla nich tylko tania siła robocza, kto posprzedawał polski majątek to Polacy wiedzą i 15 października wystawia rachunek.
  Ściśnij pośladki i czekaj cierliwie konecczanin.
  Skończy się twój ból.

  • do czerwonego pachołka pisze:

   PiSokomuch to nie Polak. PiSokomuch to kundel na króciutkiej smyczy u ubeckiego konfidenta z żoliborza,poplecznik złodziejstwa i bezprawa. Byleś kundlem w pzpr i tak ci zostało czerwony kundlu. Nie zapomnij polizać jajec TW Balbinie czerwony bałwanie.

  • mrotke pisze:

   ot dał głos czerwony kundel bolszewickiego chowu.

  • Mirek z pobliska pisze:

   a kto przekazywał 50 tys zł łapówki, kto nazwał kobiety dające w szyje, z czyjego nakazu umierają kobiety ciężarne w szpitalach,
   Stary dziad z Żoliborza już całkiem odleciał, nawet nie odróżnia netto od brutto, a ks to kosztuje 8 mld zł.

 3. dobrze pisze:

  to wyciągać legitymację pzpr,ormo i walić na spęd ciemnoty organizowany przez PiSokomunę. Merdać ogonkami to rzucą jakiś ochłap.

 4. botech pisze:

  mafia wybrała na swój spęd zapadłą dziurę. A tchórz z żoliborza też przyjedzie?

 5. krótko i na temat pisze:

  Putinowcy i Stalinowcy i potomkowie radzieckich sołdatów będą knuć przeciwko Polsce!Zdrajcy,Złodzieje,ubbeccy konfidenci i wszelkie najgorsze barachło!

 6. bokva pisze:

  Przestępcy i Szumowiny

 7. Teges pisze:

  ***** ***

 8. Dawid pisze:

  Pół miasta sparaliżowane i pozamykane bo konus przyjeżdża ze swoimi baranami. Więcej policji jak mieszkańców. Czego ten tchórz się tak boi jak go tak wszyscy kochają.

 9. Adam pisze:

  Spokojnie , za miesiąc dostaniecie znieczulenie i zobojetniejecie ….
  Tusk wam nie pomoże.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *