REKLAMA

Hit sezonu: perły we włosach panny młodej. Podobają Ci się?

Moda na perłowe ozdoby ślubne, wplatane do grubych warkoczy oraz oplatające welon, na stałe zagościła w naszym kraju. Zaakcentowana perłową biżuterią fryzura panny młodej jest bardziej spektakularna, niż wymyślny kok z wypełniaczem. Dowiedz się więcej na temat biżuterii do włosów, występującej w rozmaitych formach.

REKLAMA

Opaski ślubne wypełnione połyskującymi perłami. Idealne do krótkich włosów
Jest taka biżuteria, na której noszenie mogą sobie pozwolić kobiety z długimi, jak również krótkimi włosami. Mowa o opaskach, trzymających się na głowie, a nie na włosach. Pasują do krótkich fryzur, takich jak te, noszone przez polskie gwiazdy: Małgorzatę Kożuchowską czy Agnieszkę Chylińską. Modnie ułożone włosy nie muszą być długie ani pofarbowane na odważny kolor, żeby robić wrażenie. Wystarczy podkreślić je opaską, wypełnioną perłami. Taka biżuteria ślubna  będzie stylowym akcentem, pasującym do welonu. Opaski z perłami pięknie prezentują się też na włosach długich. Można je zakładać do upięć, jak i fryzur z rozpuszczonymi pasmami. Ozdoby perłowe nie są drogie, a zapewniają rewelacyjne efekty. Zdecydowanie zachęcamy Cię do sprawdzenia, jak zaprezentują się na Twoich włosach. Możesz być zaskoczona!

REKLAMA

Srebrne wkrętki, subtelnie eksponujące perły. Urozmaicą ślubne upięcia

Obok opasek, kryształowych grzebyczków oraz pokaźnych diademów, które panny młode wręcz ubóstwiają, znajdują się nieco bardziej delikatne, subtelne wkrętki do włosów. Perłowe, ma się rozumieć. W sklepie internetowym Jolanty Radziszewskiej jest dostępna biżuteria ślubna różnego typu, w tym ozdoby do włosów. Nawet malutka wkrętka z perłami będzie się czarująco odznaczać na fryzurze, nadając jej szyku i klasy. Warto pamiętać, że fryzjerzy rzadko kiedy dysponują takimi dodatkami. Dlatego wybierając się na próbne upięcie, dobrze jest mieć ze sobą kilka perłowych wkrętek lub innych ozdób. Stylista fryzur oceni i doradzi, które elementy pasują do wybranego uczesania.

Welon nie musi przysłaniać fryzury. Wystarczy wpiąć go od spodu

Ślubny welon, zamontowany na czubku głowy nie jest najlepszym, co może spotkać pannę młodą. Stanowczo wystrzegajmy się fryzjerów, którzy proponują takie rozwiązanie! Lepiej ruszyć do salonu z gotową koncepcją, pokazując styliście zdjęcie lub szczegółowo omawiając swoją wizję. Alternatywą dla upięcia przesłonionego welonem, jest umieszczenie welonu od spodu, pod fryzurą. Dzięki temu wszystkie ozdoby będą doskonale widoczne, a każda, nawet najmniejsza perełka zostanie uchwycona na zdjęciach.

Materiał partnera

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *