REKLAMA

Hojne Serca wspierają potrzebujących z Końskich i okolic [zdjęcia]

Stowarzyszenie „Hojne Serca” im. św. Jana Pawła II działa w Końskich od kilku miesięcy. W weekend wiceprezes stowarzyszenia Mateusz Misztal dostarczał wsparcie żywnościowe dla potrzebujących rodzin z terenu gminy. 

REKLAMA

Potrzebujący z gminy Końskie będą mogli liczyć na regularne wsparcie w ramach działalności stowarzyszenia

„Współpracujemy z Bankiem Żywności i chcielibyśmy pomagać także na terenie gminy Końskie. Stowarzyszenie dobrze radzi sobie w Radomiu oraz Ostrowcu Świętokrzyskim, gdzie mamy dwa duże ośrodki wsparcia dla potrzebujących. Zaczynamy także prężnie działać i pomagać w Końskich” – mówi nam Mateusz Misztal, wiceprezes stowarzyszenia.

W weekend z pomocy stowarzyszenia skorzystało kilka rodzin z terenu gminy Końskie –„To  dzięki naszej nowej inicjatywie żywnościowej i współpracy z Bankiem Żywności. Ruszamy również ze zbiórkami produktów w sklepach oraz w naszej siedzibie” – tłumaczy Misztal.

REKLAMA

Każdy kto chciałby wesprzeć stowarzyszenie swoim działaniem może kontaktować się z jego przedstawicielami pod numerem telefonu: 530 851 852 lub mailowo: [email protected]. Zgłaszać mogą się także potrzebujący. Zbiórka żywności  w koneckich sklepach rusza już od poniedziałku, a produkty można dostarczać także do siedziby stowarzyszenia przy ulicy Starowarszawskiej 1.

REKLAMA

One thought on “Hojne Serca wspierają potrzebujących z Końskich i okolic [zdjęcia]

  1. […] Więcej o samym stowarzyszeniu i organizowanych akcjach, m.in. dla pogorzelców z Sulborowic można przeczytać tutaj: Trwa zbiórka przedmiotów kuchennych dla pogorzelców z Sulborowic, Hojne Serca wspierają potrzebujących z Końskich i okolic. […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *