REKLAMA

Horror z happy endem! KSSPR wygrywa z SMS ZPRP II Kielce [wideo, zdjęcia]

KSSPR Końskie znów dostarczyło swoim kibicom emocji na maksymalnym poziomie. W sobotni wieczór konecczanie w hali sportowej przy ulicy Stoińskiego jednym golem pokonali SMS ZPRP II Kielce. Zobaczcie skrót wideo i zdjęcia z tego meczu.

REKLAMA

Konecczanie kontynuują niezłą passę. Ostatnio zremisowali z bardzo silnym KSZO Handball Ostrowiec Świętokrzyski (u siebie, przegrana po karnych) i zwyciężyli na wyjeździe z ASPR Zawadzkie. Tym razem ekipa trenerów Curyło/Bąk okazali się lepsi od SMS-u ZPRP II Kielce mimo bardzo trudnej pierwszej połowy. Emocje w spotkaniu były do ostatniej chwili, bo nasi zawodnicy wygrali dzięki bramce rzuconej w ostatniej minucie meczu.

REKLAMA

Po tej wygranej „Konie” zajmują czwarte miejsce w tabeli grupy D I Ligi Mężczyzn.  Za tydzień KSSPR pauzuje, a 2 kwietnia na wyjeździe zagra z Wisłą Sandomierz.

KSSPR Końskie – SMS ZPRP II Kielce 33:32 (15:17)
KSSPR: Janus 1, Woś 4, Sękowski Wiktor, Kozłecki, Sękowski Łukasz 3, Markowski 1, Biegaj, Kordos 11, Ciszek, Włodarski 7, Rożnowski 1, Baran, Matyjasik 5, Słonicki.

Zdjęcia:

REKLAMA

2 thoughts on “Horror z happy endem! KSSPR wygrywa z SMS ZPRP II Kielce [wideo, zdjęcia]

  1. Ja pisze:

    I stało się wygrali .

  2. KIBIC pisze:

    tak, możemy się cieszyć z wygranej ….Jednak to jedynie obecny obraz piłk8in ręcznej w Naszym mieście.Dziś to jedynie 2 dziwna liga bo przed nami jest ekstraklasa i I liga zawodowa .ZATEM NIE POPADAJMY W SAMOZACHWYT…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *