REKLAMA

Hotel OSiR w Sielpi coraz tańszy. Jest przetarg nieograniczony! [wideo]

Hotel OSiR wciąż na sprzedaż. Trzy przetargi nie przyniosły rozstrzygnięcia z powodu braku zainteresowanych zakupem sielpiańskiego OSiR-u. W poniedziałek gmina ogłosiła przetarg nieograniczony. 

REKLAMA
REKLAMA

Oznacza to, że tym razem zwycięży po prostu najwyższa oferta. Cenę minimalną przetargu ustalono na 1 milion 850 tysięcy złotych, wadium wynosi zaś 50 tysięcy złotych. Zatem realnie miasto obniżyło wartość nieruchomości o kolejne 830 tysięcy, ponieważ w ostatnim przetargu hotel wystawiony był za 2 miliony 680 tysięcy złotych. Oczywiście wpłynąć może i znacznie wyższa oferta.

Jeśli w przetargu zgłoszone zostaną dwie identyczne kwoty to likwidator nieruchomości będzie musiał urządzić drugą rundę – tym razem ustną.

REKLAMA
REKLAMA

Władze miejskie, a także władze Zarządu Obiektami Sportowymi i Rekreacyjnymi liczą na przyciągnięcie inwestorów nie tylko z naszego regionu. W celu wypromowania aukcji zamieszczono ogłoszenia w gazetach o zasięgu wojewódzkim w trzech województwach: Łódzkim, Małopolskim oraz Świętokrzyskim. Informacja o przetargu ukazała się także w ogólnopolskim dzienniku.

Czas na składanie ofert potencjalni kupcy mają do 18 listopada do godziny 12.00. Rozstrzygniecie nastąpi trzy dni później. Szczegóły przetargu znajdą Państwo na stronie ZOSiR-u klikając TUTAJ.

Osir

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *