REKLAMA

I LO i Górka będą bawić się na studniówce!

Już w sobotę 21 stycznia czekają nas dwie kolejne studniówki szkół z naszego regionu. W Centrum Bankietowym Markiz w Końskich bawić będą się uczniowie z I Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej, a w Sali Astoria maturzyści z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Stąporkowie. Obie imprezy rozpoczną się o 19:00. U nas tego samego wieczoru znajdziecie skróty wideo i fotorelacje ze studniówek, w nocy lub w niedzielę rano obszerne relacje wideo.

REKLAMA

Studniówka „Górki” będzie kameralne – w sumie weźmie w niej udział tylko nieco ponad 50 osób, nie będzie zaproszonych gości, a młodzież bawić będzie się ze swoimi wychowawcami oraz panią dyrektor. Przygrywać będzie im DJ Dziadek, czyli Arkadiusz Matachowski. Nie zabraknie oczywiście tradycyjnych elementów balu maturalnego jak choćby poloneza. W ZSP Stąporków są dwie klasy maturalne.

REKLAMA

„Stary” będzie bawił się w Markizie. W studniówce uczestniczyć będą uczniowie z czterech klas maturalnych, w sumie z osobami towarzyszącymi to około 150 osób, a kolejne 20 stanowić będą opiekunowie, nauczyciele i goście. O dobrą zabawę w tym przypadku zadba DJ Jakub.

Obie imprezy rozpoczną się o 19:00. U nas tego samego wieczoru znajdziecie skróty wideo i fotorelacje ze studniówek, w nocy lub w niedzielę rano obszerne relacje wideo.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *