REKLAMA

II tura wyborów samorządowych. Niezła frekwencja na godzinę 17:00

Głosowanie w II turze wyborów samorządowych przebiega bez większych zakłóceń. Policja nie odnotowała żadnego sygnału związanego z łamaniem ciszy wyborczej w powiecie koneckim. Podajemy frekwencję na godzinę 17:00. 

REKLAMA

Podczas I tury wyborów 21 października frekwencja o godzinie 17:00 w gminie Końskie wyniosła 42,47%. Teraz jest sporo niższa i wynosi 36,38%. Mimo to prawdopodobnie będzie to frekwencja wyższa niż w II turze cztery lata temu. O godzinie 12:00 frekwencja wynosiła 14,62%.

REKLAMA

Dokładne dane frekwencyjne z godziny 17:00:

Ogólna frekwencja: 38,73 proc.
Województwo świętokrzyskie: 41,69 proc. (drugie miejsce wśród województw)
Kielce: 40,91 proc.
Gmina Końskie: 36,38 proc.

Największą frekwencję w lokalach znajdujących się na terenie gminy Końskie odnotowano w miejscowościach: Wąsosz Konecka, Kazanów oraz w punkcie znajdującym się w Przychodni przy ulicy Południowej.

Przypomnijmy, że o godzinie 21:00 zaprezentujemy Państwu wyniki sondażu Exit Poll, który dziś przeprowadzamy przed lokalami wyborczymi w gminie Końskie. W kolejnych godzinach w tym wpisie oraz w osobnych artykułach będziemy podawać cząstkowe oraz całościowe wyniki wyborów w II turze z gmin Końskie, Gowarczów oraz Smyków.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *