REKLAMA

III Konecki Motopiknik jednak odbędzie się w tym roku!

Dobre wieści przekazują organizatorzy Koneckiego Motopikniku. Już w niedzielę 13 września odbędzie się trzecia edycja tego wydarzenia. Uda się ją zorganizować dzięki poluzowaniu obostrzeń epidemicznych. Fani motoryzacji już teraz mogą zgłaszać swoje pojazdy. Motopiknik tym razem odbędzie się w Końskich na terenie Stadionu OSiR przy ulicy Maratońskiej. 

REKLAMA

Zdjęcie wykonane podczas Koneckiego Motopikniku 2019

O tym, że Konecki Motopiknik 2020 jednak się odbędzie organizatorzy poinformowali w mediach społecznościowych. W zamieszczonym przez nich wpisie czytamy:

Zdajemy sobie sprawę, że obecny sezon motoryzacyjny jak i większość imprez stały pod dużym znakiem zapytania. Nasze wydarzenie jednak się odbędzie i z tego także względu liczymy przede wszystkim na Wasze jeszcze liczniejsze przybycie!

REKLAMA

Wiemy także o tym, że planowana data Motopikniku Koneckiego 2020 była już kilka razy przekładana – spowodowane było to kilkoma względami. Poza samym okresem kwarantanny i zakazem zgromadzeń, były także inne problemy jak wszystko i wszystkich jednocześnie „zgrać w czasie”.
Nową datę staraliśmy się dobrać właściwie pod nasze potrzeby związane z możliwością zorganizowania wszystkiego co dla Was zaplanowaliśmy, ale także możliwie jak najlepszego uniknięcia kolidowania naszego wydarzenia z innymi w tym samym czasie.
Kolejny aspekt jest taki, że organizacja tak dużej imprezy pochłania masę naszego czasu i logistycznie nie ze wszystkim moglibyśmy zdążyć – a wiecie, że zawsze staramy dawać z siebie 110%! 🙂

Stąd nowa data – 13 września 2020r (jest to oczywiście niezmiennie NIEDZIELA)

Przedłużono także czas na zgłaszanie pojazdów, które będą prezentowane podczas Motopikniku. Można je zgłaszać do 30 sierpnia pod linkiem – TUTAJ. Właściciele dotychczas zgłoszonych maszyn nie muszą tego robić ponownie. A jakie będą dodatkowe atrakcje Motopikniku? Na pewno będzie można korzystać z tradycyjnej strefy Street Food. Zapewne będą też występy artystyczne, ale o dokładnym programie organizatorzy poinformują już wkrótce. Oczywiście Konecki Motopiknik zostanie dostosowany do obowiązujących w danym momencie zaleceń epidemicznych.

Wydarzenie objęte jest Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Końskie. TUTAJWięcej informacji znajdziecie w specjalnie utworzonej zapowiedzi eventu na Facebooku – TUTAJ.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *