REKLAMA

Instrumentaliści z Domu Kultury podsumowali rok nauki [wideo, zdjęcia]

W czwartkowy wieczór w Miejsko-Gminnym Domu Kultury w Końskich odbył się koncert podsumowujący rok zajęć podczas warsztatów instrumentalnych. Zaprezentowali się klawiszowcy, perkusiści i gitarzyści uczestniczący w lekcjach organizowanych przez Dom Kultury. 

REKLAMA

Na scenie sali kameralnej Miejsko – Gminnego Domu Kultury w Końskich w czwartkowe popołudnie brzmiały instrumenty muzyczne, na których gry przez wiele miesięcy uczyła się konecka młodzież. Sztukę gry na pianinie przekazywał uczniom Waldemar Kacperski, na gitarze Marcin Wróbel, zaś na perkusji Mateusz Salata i Bartek Adamczyk.

W ostatnim dniu czerwca przyszedł czas na podsumowanie i sceniczną prezentację przed publicznością. Młodych muzyków, ich mistrzów oraz widzów powitał dyrektor Miejsko – Gminnego Domu Kultury Piotr Salata, który podziękował wszystkim za rok intensywnej pracy. Do młodzieży trafiły nie tylko podziękowania, ale i pamiątkowe dyplomy.

REKLAMA


Na gitarze zagrali: Oskar Wąsik, Maja Milcarz, Julia Michałowska, Patryk Zamentowicz, Adam Cieciorowski i Oliwer Mączyński.
Na pianinie grali: Stanisław Kucharski, Paweł Kupis i Nela Kuleta.
Popisy na perkusji: Miłosz Wróbel, Jędrzej Andrychiewicz, Mateusz Dudek, Aleksander Zbroch, Szymon Krasik i Oliwer Kacprzak.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *