REKLAMA

Internet hybrydowy 2 w 1 – szybkość i stabilność w jednym

Dostęp do internetu stał się czymś niezbędnym w codziennym życiu. Bardzo dużo osób pracuje teraz zdalnie i trudno wyobrazić sobie, że w połowie ważnego spotkania połączenie internetowe odmówi współpracy! Aby temu zapobiec, szukamy najlepszych, najstabilniejszych i najbardziej wiarygodnych źródeł internetu. Dlatego też warto zdecydować się na internet hybrydowy 2 w 1 – łączący stabilność internetu stacjonarnego oraz prędkość internetu mobilnego.

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

Internet hybrydowy 2 w 1 – co to takiego i jak działa?
Internet hybrydowy to połączenie mocy dwóch internetów: internetu stacjonarnego i internetu mobilnego. Z dwóch rodzajów internetu zostało wzięte to, co w nich najlepsze, czyli stabilność stacjonarna oraz prędkość mobilna LTE. Aby internet działał, konieczne jest posiadanie zestawu ODU IDU 300, który dzieli ruch internetowy. Dzielenie ruchu, a więc Load Balancing, pozwala na żonglowanie sesjami internetowymi obu rodzajów internetu. Dzięki temu użytkownik zyskuje połączoną moc obu internetów. Do zestawu ODU IDU zaliczają się router wewnętrzny i antena zewnętrzna. Łączne korzystanie z nich poprawia jakość odbieranego sygnału LTE.

Dla kogo internet hybrydowy?

REKLAMA

To oferta przeznaczona zwłaszcza dla osób (chociaż nie tylko!), które mieszkają w miejscach bez dostępu do światłowodu, ale za to z dostępem do sieci miedzianej Cu.

Co dokładnie oferuje internet hybrydowy 2 w 1?

W pakiecie takiego internetu znajdziesz m.in.:

  • Internet stacjonarny (do 100 Mb/s).
  • Internet mobilny (100 GB w dzień i 200 GB w nocy).
  • Router wewnętrzny.
  • Router z anteną zewnętrzną.
  • Wzmocnioną kartę SIM.

Czy to się opłaca? Korzyści dla klientów

Jeśli jeszcze Was nie przekonaliśmy, że internet hybrydowy to świetna opcja dla Waszego domu, zapoznajcie się z listą korzyści, jakie możecie uzyskać. Dzięki opcji 2 w 1 zyskasz:

  • Szybsze działanie internetu, gdy wykonujesz kilka działań naraz.
  • Moc dwóch internetów w jednej ofercie.
  • Wybór źródła internetu na każdym swoim urządzeniu.
  • Dostęp do internetu nawet w przypadku awarii!

I to wszystko w jednej ofercie. Brzmi interesująco? Szczegóły znajdziesz na stronie oferty internetu hybrydowego 2 w 1 od Netii. A po jeszcze więcej pakietów, internetowych lub telewizyjnych,  zapraszamy na stronę główną Netii!

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *