REKLAMA

isSpa to Klinika Urody z Końskich. Poznajcie to miejsce!

Wiele osób poznało już to wyjątkowe miejsce w Końskich, w którym każdy może liczyć na maksymalną regenerację. Kto jednak nie miał okazji warto by zapoznał się z ofertą Kliniki Urody z naszego miasta – isSpa! W ofercie między innymi cała gama zabiegów medycyny estetycznej. 

REKLAMA

ISSPA Klinika Urody z siedzibą w Końskich oferuje Państwu szereg zabiegów. To liderzy jeśli chodzi o dostępność najnowszych technologii na rynku. Swoim klientom oferuje 12-letnie doświadczenie, najlepszy sprzęt medyczny oraz niepowtarzalny klimat kliniki. W ofercie znajdą Państwo masaże, zabiegi z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej, podologii , osteopatii oraz skutecznego odchudzania.

REKLAMA

Wśród nich między innymi zabiegi medycyny estetycznej: botox, mezobotox, osocze, wypełnianie zmarszczek i modelowanie ust, nici rewitalizujące/ haczykowe, konsultacje dermatologiczne. 

Do proponowanych terapii specjaliści z isSpa podchodzą indywidualnie, każdy najpierw musi poznać przyczynę swojego problemu a oni znajdą najlepsze rozwiązanie!

materiał partnera

Gabinet IsSpa, ul. Polna 81 Końskie

Godziny otwarcia
Poniedziałek – Piątek
09:00- 20:00
Sobota
9:00 – 15:00
Niedziela
nieczynne

Telefon: 662 098 218

www: https://isspa.pl/
Facebook – TUTAJ

Adres email: [email protected]

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *