IV Liga: Neptun przegrywa w Ożarowie

Niespodziewanie w sobotę (08.04.2017) Neptun Końskie przegrał wyjazdowy mecz IV Ligi z Alitem w Ożarowie. Jedynego gola nasi stracili w drugiej połowie.

Alit to przeciwnik przynajmniej teoretycznie słabszy od naszej drużyny. Ożarowianie zajmują jedenaste miejsce w tabeli, a Neptun przed tą kolejką był szósty w IV Lidze. Jednak tym razem to rywale byli górą. Po meczu pełnym walki (sędzia pokazał kilka żółtych oraz czerwoną kartkę) Alit zwyciężył 1:0, a jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył Jakub Mażysz w 74. minucie.

Alit Ożarów – Neptun Końskie 1:0
Gol: Jakub Mażysz
Neptun:
Łukasz Herda, Łukasz Skalski, Ernest Supierz, Karol Armata, Mateusz Cieślik (55 Jan Sroka), Piotr Gardynik (8Michał Pilarski), Adrian Maciejewski, Michał Prus-Niewiadomski, Mariusz Skoczylas, Bartosz Sztandera, Dominik Szymkiewicz.

Na jesieni w Końskich to Neptun był górą w pojedynku z Ożarowem. Wtedy podopieczni Waldemara Szpiegi zwyciężyli 3:1 i co ciekawe, jedynego gola wbił nam… Jakub Mażysz. Za tydzień, dokładnie w Wielką Sobotę o godzinie 14.00 konecczanie u siebie podejmą Koronę II Kielce.

Natomiast jutro o godzinie 16.00 w Radoszycach odbędzie się inny mecz IV Ligi. Miejscowy Partyzant zagra z Moravią Morawica.