REKLAMA

IV liga: Obie nasze drużyny na remis [wideo, zdjęcia]

Po jednym punkcie do swojego dorobku mogą dopisać zawodnicy Neptuna Końskie oraz Partyzanta Radoszyce na zakończenie 13. kolejki IV Ligi Świętokrzyskiej.

REKLAMA

Powyżej mogą Państwo obejrzeć fragmenty spotkania Neptun Końskie – Zdrój Busko Zdrój.

Radoszyczanie pojechali do Ożarowa by zmierzyć się z tamtejszym Alitem. Zespoły te znajdowały się w tabeli IV ligi obok siebie i wydarzenia na boisku raczej to potwierdzały. Nikt w tym meczu nie był stroną przeważającą i ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 1:1.

REKLAMA

Alit Ożarów – Partyzant Radoszyce 1:1
Gole: Sosiński – Partyzant, Frańczak – Alit
Skład Partyzanta: Kaszuba, Idzikowski, Markowicz, Miśtal, Papros, Kuśmierczyk, Jaśkiewicz, Grudzień, Nieszporek, Opara, Sosiński.

Jeszcze mniejsze emocje czekały na kibiców z Końskich, bo w meczu Neptuna ze Zdrojem nie padł żaden gol. Mimo tego mecz mógł się podobać, oba zespoły niemal nieustannie atakowały. Należy jednak wspomnieć, że sędziowie nie ustrzegli się prostych błędów. Ostatecznie szósty w tabeli IV ligi Neptun zremisował bezbramkowo z czwartym Zdrojem Busko Zdrój.

Neptun Końskie – Zdrój Busko Zdrój 0:0
Skład Neptuna: Herda; Bandura; Majchrzak; Maciejewski; Skoczylas-kpt ;Supierz; Sroka; Armata; Mularczyk; Zając; Gardynik

Za tydzień Partyzant podejmie w Radoszycach Koronę II Kielce, a konecczanie powalczą na wyjeździe z Hetmanem Włoszczowa.

Zdjęcia:

Neptun Końskie - Zdrój Busko Zdrój 03

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *