REKLAMA

Jak konecczanie spędzą Boże Narodzenie podczas epidemii? [sonda]

Już za miesiąc będziemy obchodzić święta Bożego Narodzenia. Będą one z pewnością inne, niż w poprzednich latach. Premier RP Mateusz Morawiecki zapowiada obostrzenia dotyczące ilości osób przy wigilijnych stołach – w mieszkaniach będą mogli być domownicy oraz pięcioro zaproszonych osób. Pytamy konecczan jak spędzą tegoroczne święta.

REKLAMA
REKLAMA

Przechodniów na ulicach Końskich zapytaliśmy również co sądzą o planowanych obostrzeniach oraz czy sami kogoś do siebie zapraszają w czasie świąt. Większość zapytanych przez nas osób deklaruje spędzenie Bożego Narodzenia w kameralnym gronie najbliższych. Sondę przeprowadził dla Państwa Kamil Olesiński.

REKLAMA
REKLAMA

4 thoughts on “Jak konecczanie spędzą Boże Narodzenie podczas epidemii? [sonda]

 1. tino pisze:

  Premier to może sobie co najwyżej swoimi hanukami zarządzać, a nie Świętami Bożego Narodzenia itd.

 2. Andrzej panek pisze:

  Czy Ty tino rozumiesz problem , czy jesteś taki ciemny że nie doceniasz tych którzy
  chcą byś Ty i twoja rodzina nie zapadli na tę ciężko chorobę,tylko mądrol tępak
  Polski może tak rżnąć takiego głupa. Ale jak takiś odważny ,to proszę bardzo zapraszam
  na oddział Cowidowy naszego szpitala, tylko węż pampersy byś się ze strachu nie zesrał
  jak Giertych na widok CBA.

 3. tino pisze:

  @Andrzej panek z miłą chęcią zapoznałbym się nie tylko z oddziałem Covid, ale z liczbą chorych leżących na wszystkich oddziałach. Ty wierzysz w Covid jakby nic innego nie istniało, a ja w niego tak jak w grypę coroczną i wiele innych schorzeń. Problem w tym, że służba zdrowia pada i nie widzi innych chorych poza tymi z Covid.

  Rząd to akurat Polaków ma w „głębokim poważaniu” i stąd zapewne terroryzowanie ludzi zakazami na ostatnia chwilę i kumulacją ferii. Ale spoko jak mina te ich hanuki to wprowadzą lockdown i zakaz przemieszczania się na Święta i przedłużą na następny rok w nadziei, że baranki pokornie dadzą się wyszczepić tym eksperymentem medycznym grzecznie pozamykane w domach.

 4. Andrzej panek pisze:

  Przykro mi ale nie mogę zaproponować obejrzenia oddziału psychiatrycznego,bo w naszym szpitalu nie ma takiego,masz szczęscoe ,bo byś musial zostac tam na dlużej , zglos się pilnie ,choroba postepuje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *