REKLAMA

Jak radzić sobie z hejtem i być 'Super Hero’? Sztuka Bycia prezentuje wideo [wideo]

Młodzież z II Liceum Ogólnokształcącego z oddziałami dwujęzycznymi w Końskich w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady „Zwolnieni z Teorii” jakiś czas temu utworzyła projekt „Sztuka Bycia”. Teraz licealiści prezentują wideo dotyczące przełamywania hejtu, który w dobie internetu jest bardzo powszechnym zjawiskiem.

REKLAMA

– „Naszym celem było ukazanie, że w świecie pełnym negatywnych komentarzy i ocen, każdy z nas może stać się superbohaterem własnego życia. Chcieliśmy pokazać, że mimo trudności i wyzwań, jesteśmy zdolni do przezwyciężenia przeszkód i osiągnięcia sukcesu” – mówi uczennica II LO i koordynatorka projektu Alicja Woźniak.

REKLAMA

Młodzież zaangażowana w projekt prowadzi go w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady „Zwolnieni z Teorii”. Powyższe wideo zostało przygotowane we współpracy grupy uczniów II Liceum Ogólnokształcącego w Końskich z Reżyserem Życia. Główną rolę w spocie odgrywa Kamil Szmeiduch. Postać grana przez niego boryka się z hejtem ze strony rówieśników. Film jest emocjonalny i pokazuje, w jaki sposób bohater radzi sobie z brakiem akceptacji w grupie szkolnej. Warto go obejrzeć!

fot. Sztuka Bycia

– „Pomysł na ten spot zaczerpnęliśmy prosto z życia codziennego. Obserwując ludzi wokół nas, zauważyliśmy, jak wiele osób codziennie stara się przekształcać negatywne sytuacje w pozytywne doświadczenia i jak wiele siły może wyniknąć z determinacji i pozytywnego podejścia do życia. Nasza produkcja jest właśnie odzwierciedleniem tego ducha walki i pozytywnej transformacji, którą można dostrzec w codziennych sytuacjach życiowych” – mówiła Alicja Woźniak.

Więcej na temat projektu Sztuka Bycia oraz jego założeń możecie się dowiedzieć oglądając naszą rozmowę z jego twórczyniami (TUTAJ).

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *