REKLAMA

Jak Wiktor Malinowski trafił do pokera z piłki ręcznej

W wieku 17 lat trenował z pierwszą drużyną Vive Kielce i miał ogromny potencjał, który został zniweczony przez liczne kontuzje. Po długiej rehabilitacji Wiktor stracił zainteresowanie sportem i zaczął rozglądać się za nowym zajęciem.

REKLAMA

Sportowiec od początku postanowił nie angażować się w podejrzane gry hazardowe, mimo że obecnie bez trudu można rozpocząć karierę w kasynach dzięki darmowym obrotom bez depozytu.

REKLAMA

Ale wtedy jego brat poradził mu, żeby spróbował pokera i jak się okazało, trafił w dziesiątkę. Dziś Malinovsky regularnie znajduje się wśród najlepszych graczy na świecie, zarabiając miliony dolarów i podpisując znaczące kontrakty.

Na początku maja 2021 roku Victor wygrał Super High Roller Bowl Europe, który odbył się na Cyprze, zarabiając ponad 3,7 mln dolarów. Sam zawodnik powiedział, że gra przy stole finałowym była świetną zabawą, mimo długiej sesji.

To nie jest pierwszy sukces Malinovsky’ego. Wygrywał nie tylko w grach na żywo, ale także online. Wygrał już $242,000 w SCOOP na Pokerstars, Supermillions na GG z główną nagrodą w wysokości $400,000 i wiele innych turniejów.

Pojechał nawet na wakacje do Monte Carlo, a potem znalazł turniej, w którym mógł wygrać duże pieniądze, aby zrekompensować sobie resztę podróży.

Sam Malinovsky twierdzi, że przejście z pokera online do pokera na żywo było dla niego łatwe. Zamiłowanie do turniejów na żywo, można uzyskać znacznie więcej adrenaliny z interakcji z przeciwnikami, cichych spojrzeń i mimiki twarzy.

Victor przeszedł z online do offline w wieku 21 lat, kiedy dobry przyjaciel zaprosił go do gry w Macau. To było niezwykłe, ponieważ Malinovsky był przyzwyczajony do grania w domowej piżamie i z kubkiem kawy w ręku. Tutaj musiał wyglądać reprezentacyjnie, a atmosfera była mniej komfortowa.

Po wizycie w Macao Viktor zauważył ciekawy szczegół. Kiedy gracz w Europie przegrywa milion, zaczyna zastanawiać się, dlaczego tak się stało. Jeśli ktoś straci milion w Chinach, to pokazuje swój status. Wielu z nich nawet chwali się swoimi stratami.

W rezultacie, gra w Makau pozwoliła Malinovsky’emu pokazać się jako poważny gracz offline, po czym zainteresowały się nim wielkie marki. A potem zaczął częściej pojawiać się przy stołach, stopniowo odchodząc od możliwości gry na pieniądze z komputera.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *