REKLAMA

‚Jaka jestem’. Ciekawa wystawa w Stąporkowie [wideo, zdjęcia]

Z okazji Dnia Kobiet w Stąporkowie można oglądać wystawę prac artystycznych pod tytułem „Jaka jestem”. Wystawa jest udostępniona do oglądania do końca marca  w dni powszednie w godzinach od 9:00 do 18:00. 

REKLAMA

Wystawa jest swego rodzaju otwarciem ośrodka kultury na odwiedzających po wielu tygodniach zamknięcia. Wytyczne sanitarne pozwalają na przygotowywanie tego instalacji i odwiedzanie ich przez mieszkańców. Władze Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu postanowiły z tego skorzystać –„Wystawa jest cykliczna, robimy to zawsze z okazji Dnia Kobiet. To wystawa zbiorowa. Artyści z województwa świętokrzyskiego prezentują swoje prace. To w tym roku czternaście osób, otwarcie tej wystawy miało miejsce 4 marca, a będzie można ją oglądać do 30 marca […] Robimy to na zasadzie naszej galerii, zapraszamy po prostu do „Galerii pod Grzejnikiem”. Otwieramy się coraz bardziej i na pewno w bezpieczny sposób można tę wystawę obejrzeć […] Dostajemy telefony z pytaniami czy u nas jest jakaś wystawa, czy można przyjechać i ją obejrzeć. Naprawdę potrzebujemy już wyjścia z domu i spotkania z kulturą”  – mówi nam Katarzyna Sorn, dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu.

REKLAMA

Wspaniałe prace zostały wykonane przez 14 artystów z całego województwa świętokrzyskiego: Aleksandrę Potocką-Kuc, Alicję Wikło, Alinę Kunderę-Chutko, Andrzeja Wolańczyka, Annę Biskup, Bolesława Jóźwika, Edwarda Kozakiewicza, Elżbietę Nowak, Iwonę Ambroszczyk, Izabelę Woźniak, Katarzynę Sorn, Małgorzatę Kowal, Małgorzatę Woźniak i Mariana Lisowskiego.

Przyjść i zwiedzić wystawę może każdy, wstęp jest wolny w dni powszednie w godzinach od 9:00 do 18:00. Zapraszamy!

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *