REKLAMA

Jakość ponad wszystko! San Vito Lo Capo lubiane przez klientów [zdjęcia]

Okazuje się, że konecczanie szybko uczą się gastronomii i potrafią docenić wysoką jakość. Po wielu tygodniach odwiedzamy pizzerią San Vito Lo Capo w Rudzie Malenieckiej i okazuje się, że ma ona coraz więcej gości, którzy przyjeżdżają z całego powiatu koneckiego, a nawet spoza niego. Zainteresowaniem cieszą się także dowozy – przypomnijmy, że prawdziwą włoską pizzę można zamówić pod numerem tel: 787 971 413. 

REKLAMA

Filozofia właścicieli zakładająca stawianie wyłącznie na wysokiej jakości, w dużej mierze włoskie składniki wydaje się być trafiona –„Cieszy nas to, że mamy gości, którzy powracają. To najlepszy wyraz tego, że smakowało i chcą spróbować na przykład kolejnej pizzy naszego menu” – mówi nam Agnieszka Popielska, właścicielka San Vito Lo Capo.

REKLAMA

A menu chociaż jest krótkie to może zachwycić – podkreślają to spotkani na miejscu goście, ale i członkowie naszej redakcji, którzy próbowali wielu pozycji. Znajdziecie je poniżej .

Pizzeria, która mieści się w Rudzie Malenieckiej dosłownie 20 metrów od drogi krajowej (przy zjeździe w kierunku Lipy) jest owocem miłości właścicieli Agnieszka i Artura do Włoch i miejscowości, od której nazwę wzięła restauracja, czyli San Vito Lo Capo –„Artur zawsze robił pizzę. Jednak prawdziwie włoskie smaki zaczęliśmy odkrywać podczas podróży po tym kraju. W jedne wakacje trafiliśmy do miejscowości San Vito Lo Capo. Spodobało nam się tam bardzo, można powiedzieć, że zauroczyliśmy się tym miejscem. I stąd po prostu nazwa dla pizzerii. Z resztą ściany ozdabiają zdjęcia, które zrobiliśmy właśnie podczas tej wyprawy” – opowiada nam Agnieszka.

Sercem tego miejsca jest typowo włoski piec, nagrzewający się do bardzo wysokich temperatur, w którym pizza wypieka się w kilka minut. Bardzo ważne jest ciasto, którego Artur uczył się w jedynej w Polsce szkole włoskiej pizzy. To ono jest niepodrabialnym sekretem San Vito Lo Capo. Całość uzupełniają oryginalne, włoskie składniki, wyłącznie najwyższej jakości.

W „San Vito…” można jeść wewnątrz w zadbanej sali, a także w klimatycznym ogródku na zewnątrz. Zapraszamy do tego miejsca, bo naprawdę można tam poczuć klimat i smak południa Europy!

Pizzeria San Vito Lo Capo
Ruda Maleniecka 125 (zjazd z drogi krajowej w kierunku Lipy, naprzeciw delikatesów)
telefon: 787 971 413

Zdjęcia:

REKLAMA

One thought on “Jakość ponad wszystko! San Vito Lo Capo lubiane przez klientów [zdjęcia]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *