REKLAMA

Jakub Owczarek mistrzem Europy! [zdjęcia, wideo]

Zawodnik Koneckiego Klubu Karate Kyokushin Jakub Owczarek w sobotę został Mistrzem Europy Juniorów Karate Kyokushin w kategorii do 75 kilogramów podczas zawodów rozgrywanych w Sofii w Bułgarii! 

REKLAMA

Jakub Owczarek to podopieczny trenera Mateusza Garbacz. W Bułgarii pewnie zwyciężył on w bardzo silnie obsadzonej kategorii juniorów do 75 kilogramów! Ogromnym sukcesem naszego zawodnika był już sam udział w mistrzostwach, a zdobycie złotego medalu to spełnienie największego marzenia! Nasz zawodnik odebrał już złoto stojąc na najwyższym stopniu podium, wysłuchał też Mazurka Dąbrowskiego.

REKLAMA

Oprócz Owczarka w mistrzostwach udział wzięło aż czworo zawodników Koneckiego Klubu Karate Kyokushin – Amelia Łyczek i Martyna Białecka walczyły w piątek w kategorii kadetek. Niestety musiały uznać wyższość rywalek, choć Amelia dopiero po dogrywce. W sobotę w kategorii juniorów do 80 kg rywalizował Filip Nowocień, a w kategorii młodzieżowców (do 80 kg) Olgierd Kozielski. Panowie mimo ambitnej walki wrócą do Polski bez trofeów.

Zdjęcia:

REKLAMA

One thought on “Jakub Owczarek mistrzem Europy! [zdjęcia, wideo]

  1. […] sobie tytuł Mistrza Europy Juniorów w kategorii do 75 kilogramów (o tym sukcesie szczegółowo TUTAJ). W tym samym czempionacie udział wzięli też inni podopieczni trenera Mateusza Garbacza: Amelia […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *