REKLAMA

Jarosław Komisarski nie jest już trenerem Partyzanta Radoszyce!

Zarząd Klubu Partyzant Radoszyce podjął uchwałę o odwołaniu Jarosława Komisarskiego ze stanowiska trenera. Jego następcą został Zbigniew Podsiębierski. 

REKLAMA
REKLAMA

„Z trudem i wielkim żalem, bo Jarosław Komisarski to legenda tego klubu, mieszkaniec gminy Radoszyce podjęśliśmy decyzję o jego rozstaniu z zespołem seniorów. Nie chodzi tutaj tylko o wyniki sportowe. Docierały do nas sygnały, że atmosfera w zespole jest zła, a mimo wielu rozmówi ostrzeżeń ona się nie polepszała. Jeżeli chodzi o wyniki to także cały czas mamy ten sam poziom, nie widać poprawy. Jako zarząd musieliśmy jakoś zareagować by uzdrowić zespół jak najszybciej.” – mówi nam Henryk Cieślak i dodaje –„W moim odczuciu Jarosław Komisarski wypalił się po wielu latach pracy jako trener tej drużyny. To nie oznacza, że drzwi w klubie są dla niego zamknięte. Wręcz przeciwnie to wielki fachowiec i jestem przekonany, że nasze drogi jeszcze się zedją.” – dodał prezes Cieślak.

REKLAMA

Wiadomo już, że nowym trenerem Partyzanta został Zbigniew Podsiębierski. Od piątku będzie on już prowadził treningi z zespołem. Nowy szkoleniowiec związany jest  od wielu lat z łódzką piłką nożną. W ostatnim czasie prowadził Klub Sportowy z Paradyża.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *