REKLAMA

Jednodawkowe szczepienia w Końskich. 4 lipca specjalna akcja

W niedzielę 4 lipca w Przychodni Rodzina przy ulicy Armii Krajowej 2 w Końskich przeprowadzona zostanie specjalna akcja szczepień jednodawkowym preparatem firmy Johnson & Johnson. Jednostka otrzyma 200 szczepionek tej firmy, a akcję przeprowadza głównie z myślą o pracujących za granicą, a przebywających na wakacje w Końskich. Zapisać się na szczepionkę może jednak absolutnie każdy. Rejestrować można się poprzez swoje Internetowe Konto Pacjenta, a także dzwoniąc do przychodni – tel. 41 372 98 60.

REKLAMA

„O tę szczepionkę jest obecnie naprawdę trudno. Udało nam się pozyskać 200 sztuk preparatu Johnson & Johnson i organizujemy akcję szczepień. Przyjść może każdy, ale warto się wcześniej zapisać, bo nie wiemy jak szybko będą nam schodzić te szczepionki, a w przypadku zapisu mamy pewność zaszczepienia. Akcję robimy głównie z myślą o tych, którzy są u nas krótko, jednorazowo, np. osobach pracujących poza granicami Polski. Skorzystać mogą też Ci, którzy chcą bez przeszkód podróżować w wakacje” – mówi nam Sławomir Marczewski, dyrektor Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Rodzina w Końskich.

REKLAMA

Szczepionka J&J to najwygodniejsza forma uzyskania odporności na COVID-19. Przyjmuje się ją jednorazowo, podczas gdy wszystkie pozostałe szczepionki są dwudawkowe, a poszczególne dawki należy przyjmować w odpowiednich odstępach czasu (kilkutygodniowych).

Rejestrować można się poprzez swoje Internetowe Konto Pacjenta, a także dzwoniąc do przychodni – tel. 41 372 98 60.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *