REKLAMA

Jest pierwszy kandydat na burmistrza Końskich. To Wojciech Owczarek [wideo]

Wojciech Owczarek jest „kandydatem na kandydata” środowisk lewicowych w wyborach na burmistrza miasta i gminy Końskie, które odbędą się w 2023 roku. Tę informację zdradził nam wicestarosta konecki Wiesław Skowron. Udało nam się ją już także potwierdzić u samego zainteresowanego. 

REKLAMA

Informacja o możliwości ubiegania się o stanowisko burmistrza Końskich przez Wojciecha Owczarka  pojawiła się pierwszy raz, kiedy w naszym TKN Studio gościł wicestarosta konecki Wiesław Skowron –„Jako członek władz SLD, jako członek komitetu wyborczego Nowy Powiat i obecnie jako wicestarosta czuję się upoważniony do wskazania osoby, która ma aprobatę środowiska Lewicy. Najwłaściwszą osobą, kandydatem na kandydata jest pan Wojciech Owczarek. Dlaczego Wojtek? W mojej ocenie, ale i nie tylko posiada naprawdę duży zasób wiedzy samorządowej. Poza tym jest osobą bardzo kompetentną. Sprawował szereg ważnych funkcji. Cieszy się dobrą opinią mieszkańców i naszym pełnym zaufaniem” – mówił nam Skowron.

Foto: archiwum tkn24.pl

Wojciech Owczarek to radny powiatowy z doświadczeniem zasiadania w radzie także w ubiegłej kadencji. Pełnił również funkcję sekretarzy gmin Gowarczów, a obecnie Słupia Konecka. Był również dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy w Końskich.  Mieszka z rodziną w Nowym Kazanowie. Z Wojciechem Owczarkiem udało nam się skontaktować tuż przed świętami. Potwierdził on chęć udziału w wyborach, a pierwsze ruchy programowe zapowiada na 2022 rok.

REKLAMA
REKLAMA

5 thoughts on “Jest pierwszy kandydat na burmistrza Końskich. To Wojciech Owczarek [wideo]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *