REKLAMA

‚Jestem zmotywowany do ciężkiej pracy’ – wywiad z Kevinem Castillo, zawodnikiem MKS NEPTUN Końskie [zdjęcie]

Kevin Castillo to jeden z wyróżniających się zawodników Neptuna Końskie w minionej rudzie. Do piłkarskiego klubu trafił z Górnika Mysłowice w letnim okienku transferowym. Co więcej, to jedyny Kolumbijczyk w IV Lidze. Poniżej przedstawiamy państwu przeprowadzony z piłkarzem wywiad. Tekst pochodzi z klubowej strony www.neptunkonskie.pl.

REKLAMA

Źródło: www.neptunkonskie.pl

Zawodnik opowiada jak trafił do klubu Neptun Końskie oraz o swoich planach na przyszłość.

REKLAMA

– Kevin w jaki sposób i dlaczego znalazłeś się w Polsce? 

– Podróżowałem z Kolumbii do Polski, aby szukać możliwości w piłce nożnej, nadal rozwijać się jako osoba i zawodnik. Możliwość przybycia tutaj była spowodowana testami w Angielskiej Akademii Palmiry, gdzie przez moją ówczesną agentkę Luz Elena Trujillo, udało mi się nawiązać kontakty z zespołami z Polski i przyjechać , aby wykonać niezbędne testy, aby zostać zauważonym przez polskie kluby. Wszystko to było możliwe dzięki mojej determinacji, poświęceniu i pasji do tego co robiłem. Bez pomocy i wsparcia moich rodziców, nie było by to możliwe.

– W Jaki sposób znalazłeś się w Neptunie Końskie? 

– O MKS NEPTUN Końskie dowiedziałem się dzięki mojej agencji sportowej 90.11, a także dzięki mojemu wspaniałemu przyjacielowi Jackowi Jasińskiemu. Przed przyjazdem tutaj byłem bez zespołu, szukałem drużyny ale nie miałem szczęścia. Na szczęście Neptun i moja agencja skontaktowały się ze mną, aby przyjechać na testy. Jest to drużyna, w której czuje się bardzo dobrze, gdzie wszyscy przyjęli mnie bardzo przyjacielsko. Oczekiwania są bardzo duże i dam z siebie wszystko. Dziękuje otrzymaną szansę i pewność siebie, gdzie mogę kontynuować naukę i rozwój.

– Jak czujesz się w naszym mieście i drużynie? 

– generalnie czuje się bardzo dobrze i jestem zmotywowany do ciężkiej pracy. Osoby , które tu spotkałem sprawiły, że od pierwszej chwili czułem się jak w domu. Kibice, obsługa klubu, koledzy z drużyny i mieszkańcy miasta są wspaniali. Wszyscy traktują mnie tak jakbym był jednym z nich. Chcę za to podziękować swoją postawą na boisku, aby osiągnąć piękne cele.

– Jakie są twoje plany na przyszłość?

– Mam wiele planów na przyszłość, jednym z nich , którego bardzo pragnę i wiem, że to osiągnę jest gra w Ekstraklasie. Mam świadomość , że przede mną wiele pracy i nauki, ale to dla mnie ogromna motywacja i chęć dążenia do celu.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *