REKLAMA

Jeszcze przez tydzień można wspierać akcję 'Koneccy Mikołaje’!

Epidemia nie zatrzymała grupy „Konecki Motopiknik” przed zorganizowaniem drugiej edycji „Koneckich Mikołajów”! Do soboty 5 grudnia trwa zbiórka na prezenty mikołajkowe dla dzieci z Wielofunkcyjnej Placówki Pomocy Dziecku i Rodzinie w Stąporkowie. Stacjonarna zbiórka w formie zlotu aut odbyła się na początku listopada (fotorelacja – TUTAJ), natomiast jeszcze przez ten tydzień można ofiarować datki dla podopiecznych domu dziecka. Chętni w tym celu mogą kontaktować się z Kamilem Szlęzakiem, organizatorem akcji pod numerem telefonu 609 191 714.

REKLAMA

Finał pierwszej edycji akcji „Koneccy Mikołaje” w 2019 roku. Foto: archiwum tkn24.pl

Finał akcji będzie miał miejsce w niedzielę 6 grudnia, czyli właśnie w „Mikołajki”, kiedy to przedstawiciele grupy „Konecki Motopiknik” udadzą się do Wielofunkcyjnej Placówki Pomocy Dziecku i Rodzinie w Stąporkowie, by wręczyć dzieciom mikołajkowe prezenty, w których znajdować się będą zabawki, przybory szkolne i słodycze.

Spotkanie z przedstawicielami stąporkowskiego domu dziecka odbędzie się przy zachowaniu szczególnych środków ostrożności i z zachowaniem wytycznych sanitarnych.

REKLAMA

Przypominamy, że ubiegłoroczna edycja „Koneckich Mikołajów” cieszyła się dużym zainteresowaniem lokalnej społeczności. W spocie aut, podczas którego zbierano datki pojawiło się około stu samochodów, a fani motoryzacji dla dzieci z Wielofunkcyjnej Placówki Pomocy Dziecku i Rodzinie w Stąporkowie zebrali niemal 4 tysiące złotych.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *