REKLAMA

Jeszcze tylko dziś można zgłaszać się do Rajdu Bab

Jeszcze tylko dziś można zgłaszać się do XLVI Rajdu Bab, bodaj najpopularniejszej wędrówki po Konecczyźnie, która powstała by wspólnie na trasie móc świętować Dzień Kobiet. Sam Rajd Bab odbędzie się w sobotę 6 marca. Zapisy znajdziecie TUTAJ

REKLAMA

Rajd jest ogólnodostępną indywidualną imprezą turystyczną. Uczestnikami Rajdu mogą być osoby, które ukończyły 18 lat oraz osoby niepełnoletnie, pod warunkiem sprawowania nad nimi opieki przez prawnego opiekuna. Z uwagi na sytuację epidemiczną w kraju, możliwe są zmiany w regulaminie, w tym zmiana terminu rajdu lub jego odwołanie. Rajd będzie miał charakter indywidualnej wędrówki przy zachowaniu wszystkich obostrzeń sanitarnych.

REKLAMA

Uczestnicy będą mieli do pokonania indywidualnie ok. 17 km trasę wokół Końskich. Dokładny opis trasy otrzyma każdy uczestnik w dniu rajdu podczas indywidualnej weryfikacji. UWAGA! W tym roku rajd nie ma charakteru rywalizacji drużynowej, nie będzie prowadzona klasyfikacja i na trasie nie będą rozgrywane konkurencje sprawnościowe.

Program:
9:00 – 11:00 – indywidualna weryfikacja uczestników pod wiatą Green Velo w Ogródku Jordanowskim w Końskich, ul. Partyzantów.
Nie przewiduje się wspólnego startu i uroczystego zakończenia. Każdy uczestnik samodzielnie wychodzi na trasę rajdu i indywidualnie spaceruje do mety.
12:30 – otwarcie mety rajdu: indywidualny odbiór certyfikatów, udział w losowaniu upominków.
15:00 – zakończenie rajdu.

Zgłoszenia online znajdziecie TUTAJ. Wpisowe będzie przyjmowane na starcie rajdu w sobotę 6 marca. Organizatorem wydarzenia jest konecki oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego.

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *