REKLAMA

Językowe Ferie Zimowe ze szkołą SMART w Końskich [wideo, zdjęcia]

Szkoła Języków Obcych SMART zadbała, aby dzieciaki z gminy Końskie nie nudziły się czasie wolnym. W ramach ferii zimowych zorganizowano spotkania, podczas których poza dobrą zabawą chętni mogli wziąć udział w zajęciach językowych.

REKLAMA

Dzieci mogły spędzić zimową przerwę międzysemestralną w aktywny i rozwojowy sposób. Umożliwiła im to placówka językowa mieszcząca się w Końskich. Nauczyciele przygotowali szereg zajęć, które pozwoliły uczestnikom zarówno spotkać się z rówieśnikami podczas turniejów jak i powtórzyć bądź przyswoić wiedzę z języka angielskiego i niemieckiego.

– „Było dużo zabawy z szachami, bo stawiamy na inteligentne spędzanie czasu wolnego. Również były zajęcia językowe, gry planszowe i to wszystko z elementami języka angielskiego. Dzisiaj mamy również zabawy z językiem niemieckim, które ja prowadzę” – opowiadała właścicielka placówki Agnieszka Woźniak.

REKLAMA

W ramach zajęć miały miejsce między innymi turnieje gry w szachy oraz popularną grę na konsoli FIFĘ 20.

Zapytaliśmy uczestników, jak im się podoba podczas Ferii Językowych ze szkołą SMART:

– „Jest bardzo dobrze. Gramy tutaj w szachy i jest super” – mówił nam Szymon.

– „Czasami gramy w Fifę 20, trochę gramy w szachy i mi się bardzo podoba” – opowiedział Janek.

Uczestnicy byli zadowoleni i wyrazili chęć udziału w przyszłych edycjach Ferii Językowych ze Szkołą Języków Obcych SMART. Z zainteresowania wydarzeniem zadowolenie wyraziła też właścicielka Agnieszka Woźniak.

W tym tygodniu placówka organizowała też w ramach ferii zimowych zajęcia językowe połączone z grami i zabawami w Stąporkowie. Tam SMART postawił przede wszystkim na edukację związaną z ekologią, w tym także naukę słownictwa dotyczącego tematu. Relację znajdziecie Państwo TUTAJ.

Zdjęcia (Aleksandra Jędrasik):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *