REKLAMA

Jubileuszowe wędkowanie z okazji 20-lecia Koła PZW w Radoszycach

W sobotę 6 sierpnia o godz. 12:00 na zalewie Antoniów rozpoczną się jubileuszowe towarzyskie zawody wędkarskie z okazji 20-lecia istnienia Koła PZW w Radoszycach. Wszystkich wędkarzy gorąco zachęcamy do rywalizacji o Puchar Prezesa Koła PZW.

REKLAMA

REKLAMA

Zarząd Koła PZW z okazji jubileuszu 20-lecia swojego istnienia zaprasza wędkarzy z powiatu koneckiego nad Zalew Antoniów (od strony Momocichy) 6 sierpnia na godzinę 12:00 na towarzyskie zawody o puchar prezesa Koła PZW Radoszyce. Zapisów dokonywać można tuż przed wydarzeniem, od godziny 11:30. Koniec połowów przewidziano na godzinę 18:00, po nim ważenie ryb i o 19:00 ceremonia wręczania nagród, poczęstunek, wystąpienia okolicznościowe.

Z ważniejszych informacji, podczas zawodów, łowienie odbywać się będzie metodą na jedną wędkę, z możliwością zmiany sposobu połowów w trakcie zawodów (spławik/ tzw. ,,drgająca szczytówka”, koszyk).  Wszystkie zapytania kierować można do Andrzeja Woźniaka, prezesa koła w Radoszycach, dzwoniąc pod numer kontaktowy 607 942 800.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *