Juniorzy KSSPR nie awansują do 1/8 Mistrzostw Polski. Przegrali z faworytem grupy

Drugiego dnia rozgrywek w grupie A 1/16 Mistrzostw Polski Juniorów w piłce ręcznej KSSPR Końskie przegrało z faworytem mistrzostw i gospodarzem grupy, Orlen Wisłą Płock. Koneccy juniorzy nie mają już szans na awans do 1/8 turnieju.

Podobnie jak we wczorajszym meczu z Górnikiem II Zabrze gra KSSPR Końskie w pierwszej połowie wyglądała dobrze, mimo prowadzenia gospodarzy pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem 18:15. W drugiej połowie rywale uciekli wynikiem nie pozostawiając konecczanom większych szans. Drużyna z Płocka zwyciężyła wynikiem 34:26. Retransmisję spotkania możecie zobaczyć TUTAJ.

Już jutro o 10:00 KSSPR zagra z Gwardią II Opole, która również ma na swoim koncie dwie porażki. Trzymamy kciuki za naszych młodych zawodników! Ten mecz obejrzycie na kanale YouTube – UfoLivePL.