Juniorzy Neptuna znokautowali Nidę Pińczów [wideo]

Na trybunach stadionu przy ulicy sportowej dało się słyszeć głosy, że tak powinni grać seniorzy. Nasi juniorzy starsi rozgromili Nidę Pińczów aż 11:0!

Podopieczni trenera Arkadiusza Jarząba po tym meczu są liderami Świętokrzyskiej Ligi Juniorów Starszych. To był spotkanie w ramach pierwszej kolejki tych rozgrywek. MKS był faworytem, ale nikt nie spodziewał się, że aż tak rozjedzie swoich rywali. Przypomnijmy, że nasi młodzi gracze już w zeszłym roku otarli się o awans do Centralnej Ligi Juniorów Staszych. W poniedziałek wszyscy grali świetnie, ale na tle innych należałoby wyróżnić trzy gwiazdy: Kubę Sorna – kapitana zespołu, pomocnika Jakuba Banasika i strzelca aż czterech goli Piotra Zielińskiego. Nasi atakowali od pierwszych minut, czego dowodem jest strzelona już w 5. minucie bramka właśnie przez Banasika. Kolejne trafienia dorzucali w kolejności chronologicznej: Bartłomiej Sidor,  Łukasz Ryszkiewicz, Łukasz Skalski, Piotr Zieliński, znowu Piotr Zieliński, ponownie Łukasz Skalski, po raz trzeci Piotr Zieliński, po raz drugi Bartłomiej Sidor, Paweł Mendygrał i tuż przed końcem meczu znowu  gola zdobył Piotr Zieliński. Neptun Końskie – Nida Pińczów 11:0 w Świętokrzyskiej Lidze Juniorów Starszych.

MKS Neptun Końskie – Nida Pińczów 11:0

Skład Neptuna: Michał Wodecki, Kacper Kos, Jakub Sorn, Tomasz Staromłyński, Bartłomiej Fidos (Paweł Mendygrał), Łukasz Skalski, Cezary Madej, Jakub Banasik (Kamil Kowalczyk), Łukasz Ryszkiewicz (Adrian Kołodziejczyk), Piotr Zieliński, Bartłomiej Sidor.

Strzelcy: Banasik – 1, Zieliński – 4, Ryszkiewicz – 1, Skalski – 2, Sidor – 2, Mendygrał – 1

Sędzia główny: Radał Sokołowski