REKLAMA

Juniorzy starsi Neptuna liderem tabeli klasy okręgowej

Juniorzy starsi Neptuna Końskie zakończyli rundę jesienną w klasie okręgowej juniorów starszych, grupie I. Jej przebieg był bardzo dobry dla młodych piłkarzy z Końskich – wywalczyli pierwsze miejsce w tabeli!

REKLAMA

Drużyna juniorów starszych Neptuna na koniec rundy ma na swoim koncie 11 wygranych, remis oraz dwie przegrane. Łącznie reprezentanci Końskich strzelili 65 bramek (najwięcej w grupie), a stracili 24 gole.

REKLAMA

Do Świętokrzyskiej Ligi Juniorów Starszych po rundzie wiosennej będzie mogła awansować zaledwie jedna drużyna. Dla Neptuna oznacza to bój z Partyzantem Radoszyce, który zajmuje 2. miejsce w tabeli i ma do rozegrania jeszcze jeden zaległy mecz z potencjalnie najsłabszą drużyną w grupie. W przypadku zwycięstwa radoszyczan Neptun Końskie będzie mieć zaledwie jeden punkt przewagi nad Partyzantem Radoszyce na koniec rundy jesiennej.

Oprócz drużyn z Końskich i Radoszyc w I grupie klasy okręgowej juniorów starszych w środku tabeli znajduje się także kolejny klub z powiatu koneckiego – Radiator$ Stąporków. Wyniki zarówno Partyzanta Radoszyce jak i drużyny ze Stąporkowa przybliżymy w osobnych artykułach.

Wyniki Neptuna Końskie:

Neptun Końskie – Top-Spin Promnik 9-2
Czarnovia Kielce – Neptun Końskie 0-3
Neptun Końskie – Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn 10-3
Neptun Końskie – Lechia Strawczyn 7-0
LKS Bolmin – Neptun Końskie 7-2
Neptun Końskie – Radiator$ Stąporków 4-0
Top-Spin Promnik – Neptun Końskie 1-7
Neptun Końskie – Czarnovia Kielce 3-0
Partyzant Radoszyce – Neptun Końskie 2-2
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn – Neptun Końskie 1-3
Lechia Strawczyn – Neptun Końskie 3-4
Neptun Końskie – LKS Bolmin 8-3
Radiator$ Stąporków – Neptun Końskie 1-0
Neptun Końskie – Partyzant Radoszyce 3-1

Neptun: Balcerak, Banasik, Białas, Chmielewski, Frączek, Kołodziejczyk, Kosmal, Marczewski, Milcarz, Musielewicz, Pakuła, Paszyński, Piotrowski, Sasal, Sergidis, Smyk, Szabat, Szmit, F. Wasik, I. Wasik, Wilk.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *