Juniorzy starsi Neptuna znowu gromią! [zdjęcia]

Po dzisiejszym zwycięstwie zawodników trenera Jarząba nad Wisłą Sandomierz w walce o awans do Centralnej Ligi Juniorów pozostają już tylko Neptun Końskie i Juventa Starachowice.

Juniorzy Starsi Neptuna znowu wygrywają 36

To było „One Man Show”, a nazwisko bohatera tego widowiska to Piotr Zieliński. Neptun pokonał trzecią w tabeli Świętokrzyskiej Ligi Juniorów Starszych Wisłę Sandomierz aż 5:0, a cztery bramki zdobył właśnie Zieliński, który zarazem jest liderem tabeli strzelców.

Starcie rozpoczęło się od huraganowych ataków gospodarzy i bardzo szybko, bo już w 27. minucie przyniosły one bramkę. W trudnej sytuacji trafił Zieliński, następnie w 32. minucie ten sam zawodnik strzelił z karnego, a po kolejnych dwóch minutach sprytnym strzałem przelobował bramkarza z najbliższej odległości. Zieliński swój kapitalny występ zakończył jeszcze golem w 37. minucie, a to oznacza że wbił rywalom cztery bramki w 10. minut!

W drugiej połowie jedno trafienie dorzucił jeszcze Adam Sierszyński. Juniorzy Starsi Neptuna Końskie po 11 kolejkach są liderami tabeli wojewódzkiej ligi, ale po piętach depcze im Juventa Starachowice. Pojedynek tych drużyn odbędzie się 14-go maja w Końskich, a za tydzień nasi juniorzy jadą do Buska Zdroju.

Neptun Końskie – Wisła Sandomierz 5:0

Skład Neptuna: Wodecki, Kos, Ziębaczewski, Kamont, Mendygrał, Kowalczyk, Madej, Ryszkiewicz, Staromłyński, Zieliński, Sidor. Ławka: Woźnica, Bomba, Sierszyński, Staromłyński, Gąszcz, Wojda

Dariusz Sapieja, spiker na stadionie Neptuna jak zwykle był w doskonałej formie.