REKLAMA

Justynex – fachowy serwis komputerowy w naszym regionie

Justynex to firma działająca w Końskich, Opocznie oraz okolicy oferująca fachowy serwis komputerów, oprogramowania, urządzeń sieciowych, sieci i wiele innych. Wystarczy jeden telefon, a fachowcy dotrą do nas i dokonają diagnozy, a następnie naprawy. Kontakt telefoniczny z firmą Justynex: 662 125 074.

REKLAMA

Firma Justynex działa na terenie Opoczna, Końskich i okolic. Oferujemy fachową pomoc podczas awarii laptopów, komputerów stacjonarnych sieci komputerowych, oprogramowania I wiele innych. Serwis komputerowy jest do Państwa dyspozycji cały tydzień – 7 dni w tygodniu. Dojazd do Klienta gratis na terenie miasta.

REKLAMA

Serwis Komputerowy świadczy następujące usługi:  Instalacja i reinstalacja systemów z rodziny Windows, Android, iOS przy zachowaniu danych klienta; Instalacja oprogramowania dostarczonego przez Klienta; Usuwanie wirusów i złośliwego oprogramowania; Instalacja nowego sprzętu w komputerze lub urządzenia; Konfiguracja łącza internetowego; Archiwizacja danych; Montaż, instalacja, konfiguracja oraz administracja sieciami komputerowymi przewodowymi i bezprzewodowymi; Doradztwo w zakresie użytkowania komputera; Czyszczenie i konserwacja sprzętu komputerowego; Montaż lub modernizacja zestawu komputerowego z części powierzonych przez klienta; Odzyskiwanie danych; Diagnostyka uszkodzonych podzespołów lub urządzeń; Montaż anten LTE (gwarancja uzyskania lepszej prędkości internetu); Montaż anten satelitarnych, DVBT i wiele innych.

Wszelkie pytania można kierować telefonicznie oraz mailowo: 662 125 074, [email protected]

Serwis komputerowy Justynex
ul. Konecka 11
26-200 Kornica

ul. Partyzantów 84
26-300 Opoczno
Strona internetowa – TUTAJ
Facebook – TUTAJ

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *