REKLAMA

Już dziś ciekawe koncerty w powiecie koneckim

Niedziela  będzie znakomitym dniem dla fanów muzyki i koncertów z powiatu koneckiego. Zagrają RiF, zespół Weekend i Tabu.

REKLAMA

RiF, czyli w wolnym tłumaczeniu Roman i Ferajna. To band stworzony przez znakomitego koneckiego muzyka Romana Cieślaka. Grupa składająca się głównie z muzyków mieszkających w Końskich i okolicach wystąpi podczas festynu „Odpocznij z nami”, który wystartuje w Parku Miejskim około godziny 16.00.

Weekend i Tabu

Weekend i Tabu to gwiazdy dzisiejszego dnia.

Wcześniej na tej samej scenie zaprezentuje się także zespół Filios Dei tworzący muzykę sakralną. Natomiast około 20 parkiem zawładnie Tabu. To grupa grająca muzykę Reggae. Znane utwory to „Nie chcę umierać”, „Tyle mam”; czy „Nie potrzeba nam nic”. Wstęp na wszystkie wydarzenia festynu Światowych Dni Młodzieży jest oczywiście bezpłatny.

REKLAMA

Natomiast w Sielpi zagra słynny „Weekend”. Jeden z bardziej znanych zespołów nurtu disco-polo początkowo miał dać koncert w Końskich, ale organizatorzy w ostatniej chwili przenieśli go do letniego kurortu. „Lato w rytmie disco” – tak nazywa się całe dzisiejsze sielpiańskie wydarzenie – rozpocznie się o godzinie 19.00 w Amfiteatrze Kino Letnie. Wciąż można nabywać bilety na weekend – dziś przez cały dzień są one sprzedawane na deptaku oraz w OSiRZE w Sielpi, prawdopodobnie będą też dostępne przy wejściu na koncert.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *