REKLAMA

Już dziś debata w Końskich. U nas wszystko co powinniście wiedzieć [zdjęcia]

Studia telewizyjne w hali sportowej przy ulicy Stoińskiego zostały już wybudowane. O godzinie 21:00 rozpocznie się jednoosobowa debata, w której prezydent Andrzej Duda będzie odpowiadał na pytania mieszkańców i internautów. Jednocześnie w tym samym czasie na skwerku będzie można śledzić jej przebieg. Po debacie odbędzie się otwarte spotkanie prezydenta z mieszkańcami. 

REKLAMA

Debata ma potrwać 80 minut, a będzie można ją oglądać w TVP 1, TVP Polonia oraz TVP Info. Udział weźmie w niej tylko Andrzej Duda. W tym czasie Rafał Trzaskowski w Lesznie organizuje „Arenę prezydencką”, a wydarzenie w Końskich nazywa on „ustawką” oraz „kolejnym wiecem PiS’u”.

REKLAMA

Transmisję oglądać będzie można także na skwerku w Końskich, gdzie ciągle stoi mobilne studio TVP. To w nim prawdopodobnie prowadzone będą wywiady przed i po debacie. Obok studia pojawi się duży ekran, na którym wszyscy zainteresowani będą mogli oglądać debatę.

Z kolei tuż po niej na skwerek dojedzie prezydent Andrzej Duda. Około godziny 22:30 rozpocznie się tam jego otwarte spotkanie z mieszkańcami Końskich. Taką informację podaje oficjalny fanpage prezydenta na Facebooku. 

Zdjęcia:

REKLAMA

One thought on “Już dziś debata w Końskich. U nas wszystko co powinniście wiedzieć [zdjęcia]

  1. Prezydent A.Duda przed rozpoczęciem debaty powinien zaapelować do osób którzy są obecni na hali sportowej a przyczynili się do pogrążenia Końskich i obywateli w obecnej sytuacji życiowej oraz zapytać kto przeprosi mnie jako Prezydent RP za znieważenie banera z moim wizerunkiem kilka dni temu wiszącego na ogrodzeniu parku przy głównej drodze .Policja i straż miejska jeździła i się tylko śmiała .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *