REKLAMA

Już od soboty w Końskich darmowa komunikacja na Wszystkich Świętych [wideo]

Tradycją podczas tej kadencji samorządu stało się, że na okres około Wszystkich Świętych w Końskich uruchamiana jest darmowa komunikacja publiczna. Tym razem będzie podobnie. Autobusy wyjadą na ulice miasta już w sobotę i będą jeździć do 2 listopada z wyłączeniem 1 listopada. 

REKLAMA

„To jest próba, test autobusu przed zorganizowaniem i uruchomieniem w przyszłym roku pełnej komunikacji publicznej, ale w tym szczególnym czasie mając do dyspozycji autobus testowy firmy Iveco chcemy zaproponować możliwość bezpłatnego skorzystania z transportu zbiorowego, który będzie od soboty dostępny w pełnych godzinach z przystanku początkowego przy ulicy Piłsudskiego koło Ekonomika.” – mówi nam Krzysztof Obratański, burmistrz Końskich.

To oznacza, że codziennie oprócz czwartku 1 listopada o godzinie 10:00; 11:00; 12:00; 13:00; 14:00;15:00;16:00 autobus będzie rozpoczynał trasę na Piłsudskiego przy Ekonomiku. Następnie przejedzie trasą przystanków: ul. Warszawska hotel, ul. Wojska Polskiego targowica, ul. ks. Granata – Kościół; ul. Zamkowa – Bank Spółdzielczy; ul. Partyzantów – Urząd Miasta; ul. Browarna – cmentarz.

REKLAMA

Z kolei o 10:30; 11:30; 12:30; 13:30; 14:30; 15:30 i 16:30 autobus będzie startował z ulicy Browarnej w pobliżu ulicy Izabelowskiej i będzie wracał tą samą trasą.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *