REKLAMA

Już w niedzielę Turniej Mikołajkowy Akademii Końskie z celem charytatywnym!

Już w tę niedzielę w hali sportowej przy ul. Stoińskiego 3 w Końskich odbędzie się już VI edycja Mikołajkowego Turnieju Akademii Piłkarskiej „Champions” Końskie. W wydarzeniu weźmie udział około 300 młodych zawodników z całego województwa.

REKLAMA

W turnieju uczestniczyć będą drużyny z Końskich, Piotrkowa Trybunalskiego, Stąporkowa, Fałkowa, Buska-Zdroju oraz Solca-Zdroju, w których grają chłopcy i dziewczęta z roczników od 2010 do 2015. Jest to jedno z największych piłkarskich wydarzeń powiatu koneckiego. Dla uczestników przewidziano mikołajkowe paczki, a także każdy otrzyma pamiątkowy medal oraz dyplom. Turniej został objęty honorowym patronatem burmistrza miasta i gminy Końskie Krzysztofa Obratańskiego.

REKLAMA

Organizatorzy w imieniu swoim oraz zaprzyjaźnionych klubów piłkarskich serdecznie zapraszają do zbiórki charytatywnej. Zbiórka pieniędzy odbędzie się w trakcie trwania turnieju – wystawiona będzie puszka, a zebrane środki w całości zostaną przekazane fundacji „Votum” na rzecz Michała Rasińskiego, mieszkańca powiatu koneckiego, który po udarze mózgu wymaga kosztownej rehabilitacji.

Zobaczcie jak wyglądała V edycja turnieju TUTAJ.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *