REKLAMA

Już w piątek będą śpiewać dla chorego Kacperka ze Stąporkowa

Regionalne zespoły oraz soliści chętnie i licznie przyłączają się do akcji charytatywnej mającej na celu zebranie pieniędzy na leczenie Kacperka, który cierpi na wrodzoną rybią łuskę. Z tej okazji w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Stąporkowie w piątek 6 marca o godzinie 15 organizowany jest koncert charytatywny, podczas którego wolontariusze będą zbierać pieniądze, by wesprzeć niemowlę w walce z jego chorobą. Podczas wydarzenia odbędzie się także kiermasz oraz licytacje. Darczyńcy mogą zostawiać przedmioty na to przeznaczone w sekretariacie Urzędu Miasta i Gminy w Stąporkowie.

REKLAMA

Fot. profil Doroty Łukomskiej w portalu Facebook

Podczas koncertu zaśpiewa wielu regionalnych solistów oraz zespołów: „Szkolne Nutki”, Wojtek Misiowiec, Natalia Żak, Publiczne Przedszkole w Stąporkowie, „Piegi”, Formacja Taneczna „eMGIE”, „Asumpt”, „Sonore”, Marek Werens, Dawid Moczarski, Katarzyna Chrzanowska, Aneta Jakubowska, Tomek i Julia Miernik, Niepubliczne Przedszkole „Słoneczko”, Dominika Deszczyńska, Sebastian Moczarski, Lena Zawada, Karolina Kołodziej, Natalia Boruń oraz Mateusz Grabowski. Licytacje rozpoczną się o godzinie 16:30. Ostatnim artystą, który zagra tego wieczoru będzie Robert Bodzioch z Końskich, znany także jako „Er Blues”. Muzyk od godziny 18 zaprezentuje utwory ze swojej jazzowej płyty „I tylko blues & ja”. Szczegóły na temat występu oraz twórczości konecczanina znajdziecie TUTAJ.

Dla najmłodszych organizatorzy przygotowali także m. in. strefę zabaw, zaplatanie warkoczyków oraz wiele innych atrakcji.

REKLAMA

Burmistrz Stąporkowa Dorota Łukomska zapowiada, że to nie będzie jedyne wydarzenie, podczas którego zbierane będą pieniądze na leczenie Kacperka. W planach jest także zorganizowanie imprezy sportowej, jak również koncertu na Dzień Dziecka 1 czerwca.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *