REKLAMA

Już w sobotę KSSPR zagra na wyjeździe z Czuwaj Przemyśl

W sobotę 22 lutego o godzinie 18:00 w Przemyślu seniorzy KSSPR Końskie zagrają z wiceliderem I ligi grupy C piłki ręcznej mężczyzn – zespołem ORLEN Upstream Czuwaj Przemyśl.

REKLAMA

Przemyślanie są na drugim miejscu w tabeli, a do lidera tracą tylko jeden punkt, jednak mają o jedno spotkanie mniej rozegrane. W dwunastu meczach odnieśli aż 10 zwycięstw i tylko 2 razy przegrali. Dodajmy, że w tym sezonie na własnym parkiecie odnieśli same zwycięstwa. Najlepszym strzelcem drużyny jest Maciej Kubisztal, obrotowy, który dotychczas zdobył 59 bramek. O dwie bramki mniej zdobył Michał Kubisztal, rozgrywający. Z kolei 56 trafień ma na koncie Tomasz Kulka, skrzydłowy.

REKLAMA

Podopieczni trenera Michała Przybylskiego są na szóstym miejscu w tabeli. Tydzień temu pokonali na własnym parkiecie trzeci zespół w grupie – Padwę Zamość wynikiem 29:28 (relacja – TUTAJ). W trzynastu spotkaniach odnieśli 8 zwycięstw i 5 razy przegrali. Najlepszym strzelcem koneckich szczypiornistów jest kapitan Przemek Matyjasik, który w dotychczasowych spotkaniach 82 razy trafiał do bramki. Drugim strzelcem „Koni” jest Ernest Pilarski, który zdobył 61 bramek, z kolei Paweł Wolski strzelił 55 goli.

W rundzie jesiennej 14 grudnia ubiegłego roku konecki zespół przegrał z Czuwajem 25:29, będzie to więc świetna okazja do rewanżu. W dotychczasowych meczach pierwszoligowych z drużyną z Przemyśla konecczanie grali 17 razy – 9 meczy wygranych i 8 przegranych. Trzymamy kciuki, by tym razem wygrana wpadła na konto KSSPR Końskie!

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *