REKLAMA

Już za kilka dni KSSPR rozpocznie sparingi przed sezonem

W sobotę 19 września odbędzie się pierwszy ligowy mecz KSSPR Końskie w sezonie 2020/2021 w I lidze mężczyzn w piłce ręcznej, grupie C. Przed rozpoczęciem rundy jesiennej „Konie” stoczą serię meczów towarzyskich, a pierwszy z nich zostanie rozegrany już w piątek. Zobaczcie terminy sparingów koneckich szczypiornistów.

REKLAMA

W hali sportowej przy ulicy Stoińskiego w Końskich już w piątek i sobotę zostaną rozegrane pierwsze sparingowe mecze konecczan. KSSPR Końskie organizuje wakacyjny turniej w systemie „każdy z każdym”. W piątek o 18:30 „Konie” zmierzą się z zespołem KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, a w sobotę – o 11:30 z Anilaną Łódź i o 14:30 z drużyną AZS AWF Biała Podlaska.

REKLAMA

W piątek 28 sierpnia konecczanie zagrają w wyjazdowym turnieju organizowanym przez KSZO Ostrowiec. W środę 2 września do Końskich na mecz sparingowy przyjedzie KPR Legionowo, natomiast ostatni sparing koneckiej drużyny przed rundą jesienną zostanie rozegrany, także w Końskich, 7 lub 8 września przeciwko drużynie KS Uniwersytet Radom.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *