REKLAMA

Już za tydzień warsztaty na temat rozwoju społeczno-gospodarczego powiatu

We wtorek 25 lutego odbędą się Warsztaty Rozwoju Społeczno-Gospodarczego Powiatu Koneckiego organizowane przez Starostwo Powiatowe w Końskich i Kielecko-Ostrowiecki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej. Spotkanie zostanie przeprowadzone w siedzibie Starostwa Powiatowego w Końskich i rozpocznie się o godzinie 9:30.

REKLAMA

Celem warsztatów jest integracja międzysektorowa, dokonanie diagnozy zasobów ziemi koneckiej, określenie jej potencjału i potrzeb przy udziale samorządowców lokalnych, organizacji pozarządowych, przedsiębiorców i aktywnych mieszkańców.

REKLAMA

Warsztaty skierowane są do przedstawicieli lokalnych władz z gmin i powiatu oraz organizacji pozarządowych, instytucji kultury i sportu, turystyki, podmiotów wspierających sektor ekonomii społecznej, przedsiębiorstw społecznych, spółdzielni socjalnych, podmiotów reintegracyjnych, a także przedsiębiorstw i aktywnych mieszkańców powiatu koneckiego.

Udział w warsztatach należy potwierdzić do czwartku 20 lutego telefonicznie – 41 341 74 96 lub mailowo – [email protected] / [email protected] W przypadku dodatkowych pytań należy dzwonić do doradcy ogólnego – Joanny Sędziejewskiej – pod numer 731 228 900.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *