REKLAMA

K.A.S.A. zagrał na festynie rodzinnym w Końskich [wideo, zdjęcia]

Do Parku Miejskiego w Końskich w niedzielę przybyło wiele osób. Wszystko to za sprawą festynu rodzinnego, który rozpoczął się o godzinie 16. Na nim Krzysztof K.A.S.A. Kasowski zaśpiewał swoje największe hity. 

REKLAMA

Podczas wydarzenia animatorzy prowadzili gry i zabawy zarówno dla najmłodszych, jak i dla dorosłych. Na scenie mogliśmy oglądać także zespół „Kasia Skiba i Ja”, a także Damian Kubik Show.

„Od samego początku były animacje, głównie dla dzieci, ale z udziałem też dorosłych – tych, którzy chcieli brać udział. Były inne koncerty, był stand-uper, także myślę, że każdy coś dla siebie znalazł podczas tej dwugodzinnej imprezy” – mówi nam dyrektor Miejsko-Gminnego Domu Kultury w Końskich Piotr Salata.

REKLAMA

Gwiazdą wieczoru był Krzysztof K.A.S.A. Kasowski, który zaśpiewał swoje największe hity, takie jak „Piękniejsza” czy „Maczo”. W naszej wideorelacji znajdziecie fragmenty występu.

Do Parku Miejskiego w Końskich tego dnia przybyło bardzo dużo osób. Dzieci bawiły się z animatorami korzystającymi ze szczudeł, dostawały balony i łakocie. Frekwencja była bardzo zadowalająca, co cieszy dyrekcję Domu Kultury. Jednostka po przerwie epidemicznej w końcu może organizować imprezy kulturalne dla mieszkańców gminy.

-„Bardzo się cieszymy, że możemy już wystartować z jakimiś imprezami, chociaż wiadomo – każdy z tyłu głowy jednak ma to, że ten huraoptymizm nie jest jeszcze tak wskazany. Natomiast to, że możemy jakiekolwiek imprezy dla państwa to już jest bardzo pocieszający fakt. Mamy tych imprez dosyć dużo, nawet bardzo dużo zaplanowanych podczas wakacji” – dodaje Piotr Salata.

O tym, co między innymi planuje zorganizować MGDK w Końskich w okresie wakacyjnym informowaliśmy TUTAJ.

Festyn rodzinny w Końskich został zorganizowany w ramach cyklu wydarzeń Radia Kielce oraz TVP 3 przy współpracy z Miejsko-Gminnym Domem Kultury w Końskich i Urzędem Miasta i Gminy.

Zdjęcia (własne, MGDK w Końskich):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *