REKLAMA

Zgarnij bilety na Kabaret pod Wyrwigroszem

Już 3 marca z okazji Dnia Kobiet w Końskich gościł będzie Kabaret pod Wyrwigroszem. To jedna ze starszych, ale ciągle będąca na topie formacja kabaretowa w naszym kraju. Mamy dla Was bilety na to wydarzenie!

REKLAMA

Występy „Kabaretu pod Wyrwigroszem” to widowiska zabawne i dynamiczne, pełne drwiny i rubasznego humoru. Artyści najbardziej lubią się przebierać i parodiować. Przyłożą każdemu, od gwiazd telewizji do szanowanych naukowców. Nie boją się też satyry politycznej. Zapraszamy na premierę najnowszego programu pt: „Tra,ta,ta,ta”, który nie był jeszcze emitowany w telewizji, czyli jest to gwarancja udanej zabawy, mnóstwo śmiechu, cudowna atmosfera i odstresowanie od codzienności. Nie można tego przegapić, bo jest szansa posłuchania wspaniałego kabaretu na żywo w Końskich.

„Kabaret pod Wyrwigroszem” został założony w 1994 roku. Jego obecny skład stanowią: Beata Rybarska, Łukasz Rybarski, Maurycy Polaski i Andrzej Kozłowski. W Końskich spektakl artyści odegrają w hali sportowej przy ulicy Stoińskiego już w niedzielę 3 marca o godzinie 18:00. Bilety w przedsprzedaży kosztują 50 złotych. Do nabycia są w Impresariacie Artystycznym przy ulicy Łaziennej – tel. 502-702-770; zakładzie Foto-Borowiec przy ulicy Piłsudskiego – tel. 513-268-733 oraz w urzędach, firmach i zakładach pracy.

REKLAMA

Uwaga: Konkurs na stronie zakończony. Wciąż można brać udział w konkursie na naszym fanpage

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *