REKLAMA

Kajakarze i Strongmani zawalczą w najbliższą niedzielę w Radoszycach

Już w niedzielę, 14 sierpnia o godzinie 15:00 w Radoszycach na Antoniowie, odbędzie się ,,Letni festiwal sportowy”. Jest to świetna zabawa  i widowisko organizowane przez burmistrza miasta i gminy Radoszyce Michała Pękalę oraz wypożyczalnię sprzętu wodnego ,,Złota plaża”. 

REKLAMA

REKLAMA

W tym roku zamiast dwóch imprez jest jedna. Na Zalewie w Radoszycach w tę niedzielę zorganizowany zostanie III z kolei turniej kajakowy w dwóch kategoriach: męskiej i żeńskiej, oraz II odsłona zawodów Strongman dla mężczyzn. Tak jak w latach ubiegłych, za najlepsze miejsca przyznane zostaną puchary oraz atrakcyjne nagrody.

W zawodach obu kategorii wziąć udział może każdy, ponieważ najważniejsze w nich są chęci i dobra zabawa. Ilość miejsc jest ograniczona i o przystąpieniu do konkurencji bądź nie, decydować będzie kolejność zgłoszeń. Ponadprogramowi chętni zostaną wpisani na listę rezerwowych. Gdyby zwolniło się miejsce, jest szansa dołączyć.  Z wymogów: dobry stan zdrowia, ukończone minimum 16 lat. W przypadku niepełnoletnich uczestników wymagana jest pisemna zgoda rodzica. Nagrody przyznawane są za trzy najwyższe miejsca na podium.

Aby wziąć udział w Turnieju kajakowym, wystarczy dokonać zapisu bezpośrednio w dniu zawodów do godziny 13:00 w wypożyczalni ,,Złota Plaża” albo telefonicznie pod numerem 508 192 429.

Chcąc dołączyć do rywalizacji Strongman należy podejść do namiotu Urzędu Miasta i Gminy Radoszyce w dniu imprezy (do godziny 16:00). Poniżej zamieszczamy formularz zgłoszeniowy konkursu. Można go pobrać, wydrukować i dostarczyć już wypełniony.

Na zachętę odsyłamy państwa do obejrzenia archiwalnych relacji w  poprzednich edycji tych wydarzeń. Turnieje Kajakowe: w 2001 roku nasza relacja ,w 2020 roku również nasza relacja, zawody Strongman relacja TUTAJ.

Formularz zgłoszeniowy do konkursu Strongman:

REKLAMA

3 thoughts on “Kajakarze i Strongmani zawalczą w najbliższą niedzielę w Radoszycach

  1. Balcerzak pisze:

    Może byście tak nasadzili wokół zalewu dużo rozmaitych egzotycznych drzew iglastych i liściastych. Bo jak na razie jest łyso, 0 cienia! Podobnie jak w samych Radoszycach, w skwerku fontanna bez wody! Taka to wizytówka miasta! W większości na ulicach nie ma drzew, tylko kostka betonowa i asafalty i smród na ulicach ze studzienek kanalizacyjnych.

  2. stachu z plenny pisze:

    U radoszyckich strongmenów to klata wielka, ale jojecka jak u koliberka

  3. Balcerzak pisze:

    Widziałeś?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *