REKLAMA

Kalendarz na rzecz OSP Węgrzyn już dostępny! [zdjęcia]

Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, że powstaje charytatywny kalendarz OSP Węgrzyn na 2021 rok (materiał TUTAJ). Druhowie poprzez jego sprzedaż chcą uzbierać środki na doposażenie jednostki w motopompę. Teraz kalendarz jest już dostępny w sprzedaży. 

REKLAMA

Kalendarz OSP Węgrzyn jest już dostępny do nabycia

Już w trwający weekend 19-20 grudnia druhowie będą rozprowadzać kalendarze po okolicznych miejscowościach. Całość akcji rozprowadzania kalendarzy odbędzie się z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa z uwagi na stan epidemiczny w naszym kraju.
Strażacy rozprowadzający kalendarze będą wyposażeni w maseczki oraz rękawice nitrylowe. Kalendarz będzie można również nabyć w najbliższą niedzielę w  strażnicy jak również pod numerami telefonów: 884-073-261, 724-143-617.

Cena za kalendarz to 15 złotych. Druhowie liczą, że dzięki sprzedaży dzieła uda zebrać się choć część kwoty potrzebnej do zakupu motopompy szlamowej, która potrzebna jest jednostce by jeszcze sprawniej funkcjonować. Przypomnijmy, że głównymi bohaterkami kalendarza są druhny należące do jednostki. To pięć odważnych kobiet. Autorem zdjęć jest Marcin Siwczyk, fotografia M & S.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *