REKLAMA

Kanonada w Fałkowie. Podsumowanie niższych lig

Osiem goli mogli zobaczyć kibice, którzy w niedzielę udali się na stadion GLKS Fałków, ale ciekawie było też podczas występów pozostałych naszych drużyn z Klas A i B. 

REKLAMA

Klasa A:
KS Smyków – Polanie Pierzchnica 2:2 (0:1)
Gole dla Smykowa: Mateusz Jarząbek 76, Karol Nieszporek 82
Dla Klubu Sportowego ze Smykowa jeden zdobyty punkt może się okazać bardzo cenny w walce o utrzymanie. Ekipa grająca mecze domowe w Miedzierzy zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli i traci tylko jeden punkt do bezpiecznej lokaty. Do zakończenia gier w A Klasie pozostały trzy kolejki. W przyszłą niedzielę o 15:00 KS Smyków podejmie Radiator$ Stąporków.

REKLAMA

Sokół Górnik Rykoszyn – Radiator$ Stąporków 1:0 (0:0)
Stąporkowianie po tej porażce znajdują się na ósmej pozycji w tabeli z dorobkiem 35 punktów. W przyszły weekend na wyjeździe zawalczą z KS Smyków.

Tęcza Gowarczów – MSS Klonówka Masłów 3:1 (1:0)
Gole dla Tęczy: Hubert Cieślik – 2, Paweł Skowron
Dla Tęczy trafia grający trener, bardzo doświadczony Paweł Skowron. Gowarczowianie wygrywają z Klonówką i plasują się ósmym miejscu w A Klasie. W przyszłą sobotę na wyjeździe zagrają z Grodem Ćmińsk.

Klasa B:
GLKS Fałków – Top-Spin Promnik 4:4 (2:2)
Gole dla Fałkowa: Adam Lipski, Krystian Strzałkowski, Michał Kowalski, Mateusz Wysokiński
Fałkowianie zajmują szóste miejsce w tabeli z dorobkiem 20 punktów. W przyszłą niedzielę przedostatnia kolejka w B Klasie – w Stąporkowie GLKS zagra z KS Kamienną Wolą (początek meczu o 11:00).

Płomień Wólka Kłucka – KS Kamienna Wola 2:0
Niestety zawodnicy „Kamionki” przegrywają z jedynym zespołem będącym w ich zasięgu. To oznacza, że KS Kamienna rozgrywki zakończy na ostatnim miejscu w tabelu.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *