REKLAMA

Karambol na DK74! Zderzyło się 7 pojazdów. Są ranni! [zdjęcia] AKTUALIZACJA

W okolicach miejscowości Jacentów w czwartek około godziny 10:30 doszło do karambolu. Na drodze krajowej 74 zderzyło się ze sobą aż 7 pojazdów. Cztery osoby zostały poszkodowane i trafiły do szpitali. 

REKLAMA

Póki co nie są znane dokładne przyczyny tego zdarzenia –„W chwili obecnej trwa szczegółowe ustalanie okoliczności tego zdarzenia. Pracują na miejscu policjanci, a także biegły z zakresu zdarzeń drogowych” – mówi nam starszy sierżant Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

REKLAMA

Wiemy, że w wypadku uczestniczyły trzy busy, a w tym jeden nieoznakowany policyjny oraz cztery ciężarówki – jedna z nich to cysterna przewożąca gaz – „Na drodze k74 w rejonie miejscowości Jacentów doszło do zdarzenia drogowego z udziałem 7 pojazdów, w tym: 4 ciężarowych i 3 busów. W zdarzeniu udział brało łącznie 10 osób, a do szpitala trafiły 4 osoby. Droga w miejscu zdarzenia jest całkowicie zablokowana. Wyznaczono objazdy przez Końskie trasami k42 i w728” – kontynuuje starszy sierżant Przygodzka.

Na szczęście cysterna nie uległa rozszczelnieniu. Droga jest całkowicie zablokowana, nie wiadomo jak długo one potrwają. Objazdy poprowadzone zostały przez drogę wojewódzką 728 oraz drogę krajową 42.

Zdjęcia (OSP KSRG Wilczkowice):

Zdjęcia (PSP):

REKLAMA

One thought on “Karambol na DK74! Zderzyło się 7 pojazdów. Są ranni! [zdjęcia] AKTUALIZACJA

  1. tino pisze:

    A gdzie foto tego policyjnego busa biorącego udział w karambolu, czyżby coś do ukrycia było ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *